מ-סותם חורים לשחקן איכותי: לירן סרדל חושף מה הביא לשינוי ביכולתו

רק לפני כשנתיים הוא הוגדר כסותם חורים ואוהדי הפועל חיפה רצו שיעזוב. אבל אז הגיעה פציעה ולאחריה - לירן סרדל חדש שמשפיע על המשחק. בעונה שעברה הפך לאחד מעמודי הטווח ועכשיו הוא מספר מה הביא לדעתו לשינוי
לירן סרדל שהפך בעונה החולפת לבורג מרכזי בהרכב הפועל חיפה, חשף בראיון לתוכנית “הפאנל האדום”, מה גרם לשינוי ביכולותו בשנה החולפת לעומת העבר, אז סבל מחוסר יציבות ויכולת פחות טובה. הוא קודם על ידי ראובן עטר בזמנו להרכב, אף זכה לביקורות קשות מהקהל, ששינה את דעתו כאמור בשנה האחרונה.

סרדל, חתם בקיץ לעונה נוספת בקבוצה, העונה ה-8 שלו במועדון ויהיה הקפטן של הקבוצה העונה, לאחר שנבחר לשחקן העונה בקרב האוהדים ברוב קולות עם סיום העונה הקודמת.
“בעונה של הגביע הייתי פצוע ועבדתי קשה לחזור טוב יותר מאשר לפני”, אמר סרדל. “זה הרבה בראש. אחרי הפציעה חזרתי קצת מקרטע. כמו שאמרתי – זה מנטלי ולהיות מוכן להזדמנות ולקחת אותה בשתי ידיים. שנה שעברה קיבלתי גם המון קרדיט וכיוונו אותי וזה עזר לי מאוד”.

סרדל מתופקד על פי דבריו כקשר אחורי, אך כידוע, מילא שורה של תפקידים לאורך השנים – קשר, בלם ומגן. העובדה כי הפסיק לסתו חורים והתמקד בתפקיד אחד – סייעה רבות לשיפור ביכולתו- והשחקן מסכים לתזה הזו.
“השערים שלירן הבקיע בשנה החולפת הם לא סתם שערים, אלא כאלה שמראים על איכות. זה חלק מהגרף העולה והשינוי שלירן עשה בשנים האלה”, אמר עליו דובר המועדון נועם רגב.
דילוג לתוכן