גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383
תאונה קשה בסוף השבוע: הולך רגל כבן 60 נפגע מדלת של מכולה ממשאית באור יהודה ונפצע קשה. צוות רפואי של מד”א העניק לו טיפול ראשוני ופינה אותו למרכז הרפואי שיבא בתל השומר. הפצוע מחוסר הכרה וסובל מחבלת ראש.
מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי הפצוע עמד על המדרכה ונפגע מדלת מכולת המשאית שנפתחה במהלך הנסיעה. כוחות משטרה ובוחני תנועה החלו בחקירת נסיבות האירוע. צפו בוידאו שפורסם בעמוד “אור יהודה 24/7” >>