בעקבות אירוע אלימות נגד בני זוג גברים בחוף בית ינאי ביום שבת האחרון: דגל הגאווה הונף על בניין מועצת עמק חפר

המקרה החמור עורר תגובות רבות, זאת על רקע תקיפות נוספות לאחרונה על רקע להט"בפובי ברחבי הארץ. ד"ר גלית שאול - ראשת מועצת עמק חפר, גינתה את המקרה בחריפות, וביקשה לתלות את דגל הגאווה בראש בניין המועצה האיזורית לאות גינוי המקרה והזדהות עם הקהילה הגאה

ביום שבת האחרון (22.8) הותקפו זוג גברים בחוף בית ינאי. היו אלה שחקן התיאטרון והקומיקאי יונתן אבינועם ובן זוגו. יונתן, שיתף מאוחר יותר פוסט ברשת החברתית בו סיפר את אשר אירע כאשר כמה גברים התקיפו אותם, ואחד מהם אף  השליך עליהם אבן שפגעה בצלעות ובמרפק של אבינועם.

צילום: מהפייסבוק

 

קראו גם >>
מעצר החשוד מחדרה במעורבות באונס באילת הוארך; בשישי: מחאה גדולה נגד אלימות כלפי נשים בכיכר המשטרה
בגלל ונדליזם ואלימות: המועצה האיזורית עמק חפר סגרה את מתחם האוהלים בחוף מכמורת

"כאשר נכנסנו לטבול קצת בים, מיד נכנסו אחרינו 7 בחורים מאותה חבורה מפוקפקת כאשר הם אוחזים במשהו לא ברור ביד", סיפר יונתן. "התחלתי לומר לאור שישים לב כי נראה שהם מתקרבים אלינו ומתכננים משהו אבל אור ניסה להרגיע אותי שהם סתם מבלים ולא מתכננים דבר. לא עברה דקה עד ש-3 בחורים התקרבו אלינו, לאחד מהבחורים היה כדור של בוץ שהיה קצת מוזר וגדול מידי מכדי שיהיה כדור בוץ.

"סובבתי את הראש ולפתע חטפתי אבן שפגעה בצלעות ובמרפק שלי, לא הבנתי מה קרה והתקפלתי מכאבים, בזמן שהבחורים צוחקים ביניהם, אור בן זוגי ניסה להרגיע אותי אבל הכאב הפיזי והנפשי עדיין פועמים בי. מיד הזמנתי משטרה ושני השוטרים שהגיעו עשו ככל יכולתם במסגרת סמכותם ועזרו לנו להישאר בבטחה בחוף על ידי כך שליוו את החבורה הזאת בדרכם מחוץ לחוף כשאנחנו בחרנו להישאר".

צילום: מועצה איזורית עמק חפר

 

המקרה עורר תגובות רבות, זאת על רקע תקיפות נוספות לאחרונה על רקע להט"בפובי ברחבי הארץ. ד"ר גלית שאול – ראשת מועצת עמק חפר, גינתה את המקרה בחריפות, וביקשה לתלות את דגל הגאווה בראש בניין המועצה האיזורית לאות גינוי המקרה והזדהות עם הקהילה הגאה.

שאול אמרה כי "תליית הדגל היא אמירה ברורה שלנו כי כולן וכולם מוזמנים ברצון לעמק חפר. לא נסבול גילויי שנאה ואלימות משום סוג. נמשיך לפעול תמיד למען שוויון ולתמוך בקהילה הגאה".

ראשת המועצה אף שוחחה עם יונתן אבינועם, דרשה בשלומו והביעה את צערה על כי המקרה החמור אירע בחוף שבשטח המועצה.

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז אונליין – כל החדשות מכל האזור • לקבוצת חמ"ל – הודעות חירום מידיות • לקבוצת חדשות חדרה • לקבוצת חדשות אור עקיבא • לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור •  לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  • לקבוצת חדשות זכרון יעקב • לקבוצת חדשות חריש
—————————————————-
עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

ההצעה לסדר באור עקיבא אושרה: יוענק פטור מארנונה למגוייסים בצו 8, בכפוף לאישור משרד הפנים

המציעים – חברי מועצת העיר שמחה יוסיפוב ועו"ד נוח שמאילוב. יוסיפוב לאחר שההצעה שאושרה פה אחד: "אני קורא מכאן לעירייה למצוא את הדרך התפעולית היעילה ביותר להעניק את הפטור לאוכלוסיית הזכאים"

קרא עוד »

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

דילוג לתוכן