הפועל חיפה הערב נגד בית”ר ירושלים בפתיחת העונה: “גביע הטוטו לא אומר כלום על הליגה”

על פי ההרכב שפורסם לקראת המשחק, יעלה סילבס במערך נסוג יותר - עם 5 בהגנה, שלישיית קישור עם אופי הגנתי ושני שחקנים קדמיים. התקווה שלו כי הרכש עידו שחר, יתפנה גם לחלק כדורים לחלק הקדמי שיכלול את זמיר ואגאדה
הפועל חיפה תפתח הערב (20:15) את עונת 2020/21 כאשר תארח בסמי עופר נטול הקהל את בית”ר ירושלים – לה יש צרות רבות משל עצמה. המשחק יהיה מסקרן מאוד ולו כדי לראות איך השפיע השבוע האחרון על כל אחת מהקבוצות, שלא נחלה יותר מידי נחת.
מאמן הפועל חיפה סילבס, שיחל היום את עונתו השנייה במועדון, ינסה להגיע לפליאוף העליון שנה שנייה ברציפות.
[לאתר הבית של הלייב – הקליקו >> http://bit.ly/31fOxRQ]
לקבוצת העדכונים בוואטסאפ – הפועל חיפה Live

על פי ההרכב שפורסם לקראת המשחק, יעלה סילבס במערך נסוג יותר – עם 5 בהגנה, שלישיית קישור עם אופי הגנתי ושני שחקנים קדמיים. התקווה שלו כי הרכש עידו שחר, יתפנה גם לחלק כדורים לחלק הקדמי שיכלול את זמיר ואגאדה.
בהגנה ימשיך לפתוח סירושטיין, שחטף הרבה ביקורות בשבוע שעבר, וגן שני חבריו משפתי ועידו לוי.

בצד של בית”ר, אלירן עטר יפתח בחוד, ממן והאסלביינק יהיו בקישור כמו גם ורד. בית”ר עולה בהרכב התקפי הרבה יותר ותרצה לנצח את המשחק.
חיים סילבס אמר לקראת המשחק: “משחק ראשון בליגה, בלי קשר למה שקרה בגביע הטוטו, נבוא עם אנרגיה. גביע הטוטו התנהל בעצם כקדם עונה, שהייתה ללא מחנה אימונים ומשחקים כמעט. היו פצועים, חוסרים ושחקנים שלא עברו. רצינו לנצח ולהפיק משחקים טובים יותר, אבל זה עדיין לא אומר כלום על הליגה”. צילום: דוברות הפועל חיפה

דילוג לתוכן