ה”גרזן” ששיחק בהפועל חיפה בעונת הגביע עוזב את קבוצתו הנוכחית, אוהדי חיפה: “חזור הביתה”

השחקן האהוב על אוהדי הפועל חיפה הודיע הערב ברשת החברתית כי הוא עוזב את המועדון היווני בו שיחק והביא לתגובות שיחזור לחיפה. רסמוס: "זה הזמן לאתגר הבא"
רבים מאוהדי הפועל חיפה זוכרים לחיוב את רסמוס סיוסטאד. השבדי בן ה-28 הגיע לקבוצה ביולי 2017 והיה שותף לזכייה הנהדרת בגביע המדינה בעונה הראשונה שלו בקבוצה. השחקן, נחשב “גרזן” בקישור האחורי ולמרות שהיה אפור בצורת משחקו, רבים מייחסים לו את ההצלחה בהגנה באותה העונה. השחקן עוד הספיק להבקיע גול אחד ולפני תחילת עונה 2019/20 עזב את האדומים שחורים ועבר לשחק בקבוצת פנטוליקוס היוונית.

ואולם, הערב (שישי) פרסם השחקן הודעה בעמוד הפייסבוק שלו לפיה הוא עוזב את הקבוצה, והביא מספר אוהדי חיפה להגיב לו בפוסט ולבקש ממנו ש”יחזור הביתה”. רסמוס כתב בפוסט שפרסם: “כל טוב מגיע לסיומו. זה הזמן לאתגר חדש. תודה למועדון פנטוליקוס”. כאמור אוהדי הפועל חיפה כבר הגיבו לו בתגובות וכתבו לו “זה הזמן לחזור הביתה”, בכוונה שיחתום מחדש בחיפה. יש לציין כי למועדון ישנם קשרים אחוריים והוא מתמקד במציאת חלוץ וקשר קדמי, אך הקיצוץ התקציבי שהנהיג הבעלים יואב כץ מקשה על צירוף שחקנים נוספים בשלב הזה.
פורסמו מועדי המחזורים ה-2 וה-3 בליגת העל: הפועל חיפה פעמיים ביום שבת
ובינתיים, מינהלת הליגות לכדורגל פרסמה אחר הצהריים (ה’) את מועדי מועדי מחזורים 2-3 בליגת העל. אחרי ההפסד הטראגי בדקה ה90 פלוס במשחק הראשון נגד בית”ר, הפועל חיפה תשחק במחזור השני ביום שבת (12.9) מול קריית שמונה, ובמחזור השלישי תשחק ביום שבת (26.9) מול הפועל ת”א.
“מועדי מחזורים אלו נקבעו בסנכרון עם מועדי משחקי נציגות ישראל בתחרויות אופ”א (מוקדמות ליגת האלופות והליגה האירופית) ומועדי ישראל (ראש השנה ויום כיפור). בהתאם לכך, המחזור השלישי נפרס על פני שישה ימים”, נמסר מהמנהלת.
דילוג לתוכן