מילואים, מרחק וגעגוע: שיר חדש לצמד יונינה מפרדס חנה-כרכור על מה שהחברה הישראלית עוברת [וידאו]

יוני, שמשרת במילואים מאז תחילת המלחמה, יצא פה ושם לאפטרים, וגם השיר החדש - "מלקטת כוכבים" הוקלט וצולם באחת החופשות שקיבל

מאז ה-7.10 נמצאים חיילי מילואים רבים בלחימה, חיילים שהשאירו בית שוקק חיים, אישה, ילדים, עבודה, תחביבים. יותר ויותר נשים (בעיקר) מעלות למודעות הציבורית את הנושא, ואת ההתמודדות היומיומית שבניהול שגרת חיים כשאב המשפחה לא נמצא בבית.

בדיוק בנושא הזה שחררו השבוע צמד הזמרים היוצרים "יונינה" מפרדס חנה-כרכור, אתה השיר החדש "מלקטת כוכבים". השיר נכתב תוך כדי המלחמה ומספר על המילואים, המרחק והגעגוע, הקושי והתקווה לימים טובים יותר, ומספר בעצם את הסיפור של כולנו בשלושת החודשים האחרונים, מאז אותו בוקר של ה-7.10 שבו הכל השתנה.

האזינו לשיר החדש >> (מתוך עמוד היוטיוב של יונינה) >>

"יונינה" – שילוב השמות יוני ונינה טוקייר, נפגשו יחד במרפסת יפהפייה בצפת, שניהם עסקו במוזיקה כל חייהם וברגע שנפגשו החלו לחלום על לעשות מוזיקה ביחד. הם צמד ישראלי-אמריקאי, החלו לשתף את המוזיקה שלהם דרך סרטונים ביתיים שבועיים שפורסמו ברשתות החברתיות – ומאז שנת 2016, המוזיקה שלהם הגיעה למיליוני צופים. השיא היה בגרסת הכיסוי לשיר "One Day" שזכתה ליותר מ-40 מיליון צפיות מרחבי העולם.

בספטמבר 2017 הוציאה את אלבום הבכורה שלהם, "אמת פשוטה", עם להיטים מקוריים כמו "אהבה", "רגע מכוון", "ברצינות" ו"שיר של בוקר". בשש השנים האחרונות הצמד מופיע ברחבי ישראל, ארה"ב ואירופה, גם בקונצרטים גדולים וגם באירועים פרטיים.

ביוני 2022 פורסם אלבומם השני, "אי שם באמצע", אלבום בהשראת ילדיהם וחוויותיהם כהורים. האלבום כולל שירים כמו "אני יכול לעשות את זה", "לילה טוב", "ארץ ישראל", "למדני" ו"תנועה". הם נשואים 7 שנים והורים לשלושה ילדים שמופיעים בהופעות אורח בקליפים שלנו – אשירה (6), אחיה יהודה (3) וקדם אהבה (שנה).

יוני, שמשרת במילואים מאז תחילת המלחמה, יצא פה ושם לאפטרים, וגם השיר החדש הוקלט וצולם באחת החופשות שקיבל.

חדרה: הולכת רגל נפגעה מרכב

הולכת רגל נפגעה מרכב הערב (28.1) בחדרה. צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו סיוע ראשוני להולכת רגל (כבת 65) שלדברי עוברי אורח נפגעה מרכב ברחוב הגיבורים בחדרה. נתנאל ג'אן חובש

קרא עוד »
עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments
דילוג לתוכן