במהלך החג: עוד מאות נדבקים חדשים בקורונה בחדרה, אור עקיבא והמושבות

משבת בבוקר ועד שני בבוקר התגלו באיזור עוד מאות נדבקים חדשים בקורונה || כך עולה מנתוני משרד הבריאות. בהלל יפה בחדרה מדווחים על מעל 63% תפוסה במחלקת הקורונה וזינוק נרשם במספר החולים הקשים והמונשמים בכל הארץ

התפרצות הקורונה בשרון הצפוני: מאות נדבקים חדשים במהלך החג בחדרה, אור עקיבא והמושבות – זכרון יעקב, פרדס חנה-כרכור ובנימינה גבעת עדה. כך עולה מנתוני משרד הבריאות שמתפרסמים הבוקר (שני). למעשה, כלל היישובים והערים מוגדרות כ"אדומות" בעקבות ההחלטה על סגר, אך גם לולא הסגר, אור עקיבא, זכרון יעקב וחדרה עברו בשבוע שעבר להיות מוגדרות "אדומות".

עוד כתבות במגדלור ניוז >>

מספר החולים הפעילים בעיר חדרה עומד נכון לעכשיו על 670, עלייה של 335 חולים בשבוע החולף. באור עקיבא העלייה מתונה יותר – 127 חולים פעילים כעת עם תוספת של 41 חולים בשבוע האחרון.

בפרדס חנה-כרכור ישנם עכשיו 221 חולים עם תוספת של  124 חדשים בשבוע האחרון. בזכרון יעקב יש כעת 92 חולים מאומתים לקורונה, כאשר השבוע התווספו למושבה – 48 חולים חדשים. בבנימינה-גבעת עדה יש כעת 28 חולים חדשים, קפיצה של 16 חולים בשבעת הימים האחרונים.

סה"כ – נערכו 6,553 בדיקות קורונה לתושבי חמשת היישובים הנ"ל. סך הכל, בישראל יש נכון להבוקר 51,180 חולים בישראל (188,427 מפרוץ המגיפה). מספר המונשמים עומד כעת על 170, ו-1,256 נפטרו מהנגיף, 50 מהם בבית החולים הלל יפה בחדרה מאז פרוץ הגל השני בתחילת יוני.

בבית החולים החדרתי מדווחים על תפוסה של 63.3% במחלקת הקורונה, כאשר נכון לדיווח האחרון מאושפזים במחלקה 50 בני אדם, 17 מהם במצב קשה.

יעקב נדלין ז"ל מאור עקיבא, מספר ימים לפני שנפל: "הגורל המר יהפוך לניצחון. ניצחון הטוב על הרע בעולם כולו"

מספר ימים לפני מותו שלח נדלין את "הצוואה" הבאה לחבריו לפלוגה: "פלוגה ב' אני רוצה שתדעו ושתאמינו בזה – אנחנו האנשים הנכונים במקום הנכון ובזמן הנכון. לא אפשוט את המדים עד שאחרון השבויים יחזור הביתה, תהיה החלטת הממשלה אשר תהיה"

קרא עוד »
עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן