מבית

מבית

צפו: נכנס ושודד חנות תכשיטים עם אקדח אוויר ואבוקות – ויצא בשלל של 250 אלף ש”ח [וידאו]

צפו: שדד באיומי אקדח אוויר סחורה בשווי כרבע מיליון ש"ח מחנות תכשיטים במרכז. נגד השודד שנלכד הוגש כתב אישום
פרקליטות מחוז דרום (פלילי), באמצעות עו”ד חן עסיס לביא, הגישה בערב החג לבית המשפט המחוזי בב”ש כתב אישום נגד עופר צרקסוב, בן 43, בגין שוד חנות תכשיטים באשדוד לפני כשבועיים.
כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע עבירות של שוד ומעשה פזיזות ורשלנות. הפרקליטות ביקשה לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.
על פי עובדות כתב האישום, ב-9.9 בשעה 11:00 או בסמוך לכך, נכנס הנאשם לחנות “תכשיטי ולרי” בעיר כשפניו מכוסות במסכה כירורגית, על ראשו כובע וברשותו תיק צד ובו האקדח, כפפות והאבוקות שהכין.

הוא פנה אל הבעלים של החנות וביקש ממנה להראות לו תכשיט שנמצא בחלון הראווה.האישה ביקשה שיראה לה במה מדובר, הוא יצא וחזר עם אקדח אוויר תוך שהוא מאיים עליה. המתלוננת המפוחדת החלה לבכות, פתחה את הקופה והתיישבה על הרצפה. הנאשם הוציא מתיק הגב את הכפפות ועטה אותן על ידיו. לאחר מכן הוציא מהתיק את האבוקות, הדליק אותן באמצעות מצת שהיה ברשותו, זרק אותן מחוץ לחנות והחל לקחת תכשיטים שהיו בחנות והכניסם לתוך תיק הגב.
האבוקות שזרק החלו לבעור מחוץ לחנות והעשן שהיתמר נכנס גם לתוך החנות. המתלוננת המבוהלת ברחה מהחנות והותירה במקום את הנאשם שהמשיך לקחת תכשיטים נוספים מהחנות והכניסם לתיק.
בעל חנות סמוכה שראה את העשן המיתמר יצא מחנותו והבחין במתלוננת ובנאשם. בעל החנות זרק כיסא לעבר הנאשם וריסס לעברו ממטף לכיבוי אש שהיה ברשותו. הנאשם ברח מהחנות עם שלל השוד – 219 שרשראות ו- 58 זוגות עגילים בשווי כולל של כ-250,000 ש”ח.

דילוג לתוכן