תחנת החשמל החדשה שתשפיע על זכרון יעקב, בנימינה, אור עקיבא וגם פארק התעשייה קיסריה | כל הפרטים [וידאו]

הקמת התחנה בזיכרון יעקב תוסיף השנאה גם בעבור תחנת המשנה בקיסריה, ויחולק אחרת ניהול החשמל - כדי להקצות השנאה לפרויקטים גדולים באזור קיסריה, ובפרט בפארק התעשייה בעיר ושכונת אור- ים באור עקיבא

מזרימים חשמל למושבות וסביבתן: תחנת משנה חדשה הוקמה לאחרונה באזור זיכרון יעקב. לתחנה יש יכולת השנאה של פי 5 מההיקפים שהיו עד כה. בימים אלה ממש, חושמלה התחנה והחלה לפעול, ובכך תשתפר משמעותית אמינות אספקת החשמל לערים זיכרון יעקב, בנימינה ויישובי הסביבה.

התחנה החדשה, הממוקמת על כביש 4 בצדו המערבי, נועדה לענות על ביקושי החשמל הגוברים באזור ולתת מענה להתפתחות הצפויה בערים זיכרון יעקב, בנימינה, פוריידיס וכן יישובי חוף הכרמל, בהם: דור, נחשולים, מעין צבי ומעגן מיכאל. בנוסף, תקנה התחנה מענה לפרויקטים גדולים בקיסריה, דוגמת פארק התעשייה ועוד.

יכולת ההשנאה של התחנה החדשה היא פי 5 (100 מגהוואט) מהיכולת שסופקה עד כה מהתחנה הניידת שהייתה באזור, ובעתיד גם יכולת זו תורחב פי 2 (ותגיע עד 200 מגהוואט). כך, העומסים ירדו משמעותית ותתקיים חלוקה מאוזנת יותר בקווי החשמל לאזורים אלה, שהתרבו עם הקמת התחנה ובכוחם לענות על בקושי הצרכנות שבסביבה. כמו כן, התחנה תסייע במזעור ריבוי הפסקות חשמל בעתיד. התחנה למעשה תעבה את התשתיות ותשפר את שרידות האספקה לזיכרון יעקב והסביבה.

הקמת התחנה בזיכרון יעקב, כאמור – תוסיף השנאה גם בעבור תחנת המשנה בקיסריה, ויחולק אחרת ניהול החשמל – כדי להקצות השנאה לפרויקטים גדולים באזור קיסריה, ובפרט בפארק התעשייה בעיר ושכונת אור- ים באור עקיבא.

מנכ"ל חברת החשמל, מאיר שפיגלר: "גם בצוק העתים, עם כח אדם חסר עקב גיוסם של מאות מעובדינו, אנו פועלים למימוש מחויבותיינו לפיתוח רשת החשמל הארצית שתאפשר אספקת חשמל מיטבית לתושבי הארץ – מצפון ועד דרום. תחנת המשנה החדשה בזכרון יעקב, שזה עתה חושמלה על ידי עובדינו המקצוענים, תעצים את היכולת לספק את מלא הביקוש לחשמל של תושבי יישובים גדולים ומתחמי פעילות עסקית, כלכלית ומסחרית, המהווים עוגן מרכזי בהתפתחותם.

 

 

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוזר:
מגדלור ניוז אונליין – כל החדשות מכל האזור • חמ"ל – הודעות חירום מידיות • חדרה- חדשות חדרה • אור עקיבא – חדשות אור עקיבא • פרדס חנה-כרכור –חדשות פרדס חנה-כרכור •  בנימינה-גבעת עדה – חדשות בנימינה-גבעת עדה  • זכרון יעקב – חדשות זכרון יעקב •חריש – חדשות חריש • חוף הכרמל – חדשות חוף הכרמל •מנשה – חדשות מנשה • עמק חפר – חדשות עמק חפר
לכל הקבוצות של רשת מגדלור ניוזר – הקליקו
—————————————————-
עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

ירוק מכל עבר והיסטוריה עתיקה: האתרים המרתקים של שביל מגידו החדש שהושק לאחרונה גם במפה (וידאו)

אורכו של השביל החדש הוא כ-70 ק״מ, והוא עובר בנופי טבע ואתרי מורשת בין ישובי רמות מנשה, קיבוצים ומושבים, ובכמה מוקדי עניין מרתקים כמו טחנות קמח בנחל קיני, גבעת יאשיהו-תל אל-אסמר (גבעה געשית), חורשות אולמוס ואלוני תבור, עין נילי ועוד

קרא עוד »

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

דילוג לתוכן