הדפיסו לכם סגר עם משמעות: רחלי הומינר ואיתי טטרו מאור עקיבא ערכו כרטיסי פעילות לכל המשפחה

הכרטיסים, "אסוף את המעשים – כרטיסי משפחה לתקופת החגים", מציעים משחק חברה עם 17 שאלות שונות למחשבה, כאשר כל אחד מבני המשפחה מספר ומתבטא בהקשר לאותו היגד

הסגר צועד אלינו בצעדי ענק, ויש מי שמנסים להפוך אותו למעניין יותר ומשמעותי יותר: רחלי הומינר מאור עקיבא יחד עם צילומיו של איתי טטרו ערכה בימים באחרונים כרטיסי פעילות לכל המשפחה, הניתנים להדפסה ביתית.

הכרטיסים, "אסוף את המעשים – כרטיסי משפחה לתקופת החגים", מציעים משחק חברה עם 17 שאלות שונות למחשבה, כאשר כל אחד מבני המשפחה מספר ומתבטא בהקשר לאותו היגד.

בין ההיגדים והשאלות – המתייחסות לכל חגי תשרי – ניתן למצוא את "מה הכי ישמח אותך בחג?", "מי היית רוצה שיתארח בסוכתך השנה?", או "שתף במעשה טוב שעשית לאחרונה".

הומינר מציינת כי "כולם מוזמנים לשבת יחד עם המשפחה, לשיח משותף, לדיבור מהלב על חגי תשרי, לצחוק, להתעניין, להסתקרן ולהכיר עוד קצת את בני המשפחה שאיתנו בבית.

"מומלץ להדפיס ולניילן את הכרטיסים, כך הם יישמרו לכל אורך החגים ולשנים הבאות".

להורדת הכרטיסים ולהדפסה ביתית – ליחצו כאן. 

 

עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

מענקים חדשים מ-3,000 עד 4,000 שקל לכולם: כך תקבלו אותם

לחקלאות דרושים בדחיפות עובדים, לטובת הבטחת הייצור החקלאי ואספקת תוצרת חקלאית טרייה. המענק יינתן לכל עובד חדש בענף, בסך של 3,000 שקל לחודש. המענק ישולם על-ידי הביטוח הלאומי, המענק יינתן על בסיס חודשי, בעבור העסקה של חודשיים (שני חודשים) לפחות

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן