תושב אור עקיבא הפר חובת בידוד, הגיע לקופת חולים והתפרע לאחר שלא קיבל טיפול

המשטרה פתחה בסריקות עם קבלת דיווח הבוקר מקופת החולים באור עקיבא על תושב המקום בן 68 אשר גורם מהומה במרפאה בעיר ומנע טיפול מחולים אחרים וזאת לאחר שלא קיבל טיפול לבקשתו בשל היותו מחויב בידוד

המאבק הלאומי לבלימת התפשטות נגיף הקורונה: המשטרה איתרה הבוקר באור עקיבא תושב העיר שהפר בידוד ורשמה לו קנס ע"ס 5,000 ש"ח לאחר שהשתולל בקופת החולים בעיר

המשטרה פתחה בסריקות עם קבלת דיווח הבוקר מקופת החולים באור עקיבא על תושב המקום בן 68 אשר גורם מהומה במרפאה בעיר ומנע טיפול מחולים אחרים וזאת לאחר שלא קיבל טיפול לבקשתו בשל היותו מחויב בידוד.

בתום הסריקות, אותר האיש בביתו ובהתאם להנחיות הוא נקנס בסך 5,000 ש"ח על הפרת הבידוד בו הוא שוהה.

עוד במגדלור ניוז >> 

קודם לכן דיווחנו שבעיר מתחו ביקורת על אופי ניהול משבר הקורונה ברחובות. "אדוני ראש העיר מר יעקב אדרי, בעקבות פניה של תושבים אני קורא לך לעשות סדר בנושא האכיפה הבררנית בעיר. העיר אור עקיבא…הפכה לסדום ועמורה", כתב הבוקר אבי שלוש. "לתשומת לבך, אנחנו נמצאים ברגעי משבר. עסקים עושים מה שבא להם ואף אחד לא אוכף את החוק בעיר דברים נסגרים ע"י קריצת עין . אם אומרים שליחויות זה אומר שאנשים לא מגיעים לקנות ומסכנים את שאר תושבי העיר". כזכור, במגדלור ניוז פרסמנו בשבוע שעבר כי עסקים באור עקיבא המשיכו לעשות טייק אוואי למרות האיסור -וחטפו קנסות. אלה אמרו – “אנחנו מנסים לשרוד בשיניים”.

ראש העירייה הוציא בצהריים הודעה שפורסמה בעמוד השיטור העירוני של העיר. "רמת התחלואה באור עקיבא מדאיגה כמו בכל הארץ. התחלואה היא תוצאה ישירה של אי עמידה בהוראות משרד הבריאות של תושבים חולים או מבודדים – אשר מתנהגים בחוסר אחריות, מזלזלים ומסתובבים בקרבינו ובכך מסכנים את כלל הציבור".

אדרי הוסיף:" צעדי האכיפה שננקטו על ידי המשטרה – ניתנו 130 דוחות קורונה על אי עטיית מסיכה, 91 דוחות על הפרת ריחוק, 8 דוחות למפרי התו הסגול לעסקים, 4 דוחות לחולים מאומתים שתפסו בעיר על ידי השוטרים, ו-30 התראות בטרם רישום דוחות בגין אי עטיית מסיכה. אנא הקפידו על ההוראות".

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז אונליין – כל החדשות מכל האזור • לקבוצת חמ"ל – הודעות חירום מידיות • לקבוצת חדשות חדרה • לקבוצת חדשות אור עקיבא • לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור •  לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  • לקבוצת חדשות זכרון יעקב • לקבוצת חדשות חריש
—————————————————-
עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

הקשר המיוחד שנרקם בין חייל המילואים מאור עקיבא לאביחי ברודץ, שאשתו ושלושת ילדיהם חזרו משבי חמאס [וידאו]

ברודץ, שהפך לסמל הפעילות לשחרור החטופים, סיפר כי פגש אנשים נפלאים בדרך שעבר מאז יום ה-7.10 ועד היום | אחד מאותם אנשים שפגש והפך מאז אותה שבת מקוללת לחבר של ממש הוא חייל המילואים עידו בוהדנה (24) מאור עקיבא

קרא עוד »

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

דילוג לתוכן