במקביל לפרסומים אודות הסכומים שישולמו לאמנים בחגיגות ערב יום העצמאות ה-71 לישראל בעוד פחות משלושה שבועות, מפרסמים השבוע היישובים באזור חדרה את תכניות חגיגות העצמאות בבמות המרכזיות שלהם.
באור עקיבא, יחל ערב יום העצמאות בטקס הדלקת המשואות העירוני, טקס שהפך למסורת, שיעמוד השנה בסימן: “עם האור נוסיף ללכת הלאה, עוד הדרך רבה, המסע עדיין לא תם”. בטקס יידלקו 6 משואות על ידי תושבי העיר שנבחרו על ידי ועדה עירונית.
מיד לאחר מכן, ברחבת העירייה, יופיעו הזמרים שלום פנחסוב וכריסטינה בברוסקיה, אושר כהן ולקינוח הערב רותם כהן. בין לבין, יהיו ברכות, זיקוקי דינור, מופעים של להקות הייצוג העירוניות ואמנים מקומיים. היום (שני 6.5.19) נודע כי אמנית נוספת תופיע בחגיגות – הגר יפת. האזינו לסינגל האחרון שלה:
![](https://i0.wp.com/www.migdalor-news.co.il/wp-content/uploads/2017/06/אמנים-עצמאות-71.jpg?resize=800%2C633&ssl=1)