מוזמנים לחתונה בקרוב? הנה טיפים שהכנו בשבילכם – האורחיםעונת החתונות כבר החלה ובחודשים הבאים יערכו מאות חתונות ברחבי הארץ וכנראה שגם אתם תהיו בין המוזמנים. הרבה מהכתבות והאתרים עוסקים בזוג ואיך להתכונן נכון לחתונה מבחינת המתחתנים. אבל מה איתנו האורחים? כמה טיפ להשאיר? איך נתכונן ראוי לחתונה? להלן מספר טיפים:

מה לובשים? – עדיף להכין יום לפני

עדיף לבחור מה ללבוש לאירוע ביום שלפני ולא ביום עצמו. הדבר יאפשר לכם לבחון את הבגדים שאיתם תרצו להיראות בחתונה בלי לחץ וכמובן, ישאיר לכם מספיק זמן לתקן את הלוק ולגהץ את הבגדים שצריכים את זה, בכדי שלא תבואו לחתונה "שלומפרים".

חתונה באולם? להיזהר מהמזגן 

יודעים שהחתונה בחלקה תהיה בתוך אולם סגור? כדאי לקחת גם משהו ארוך בקטנה, למקרה שהמזגן יהיה מכוון בדיוק עליכם. לא נעים להתחיל לבקש מהמלצר להחליש וגם לא תמיד זה אפשרי (מיזוג מרכזי). עדיף לקחת משהו ארוך באוטו ולהביא במידת הצורך.

כמה מתנה לשים בצ'ק?

כולנו הרי כבר מכירים את מחשבוני האירועים שמנסים לסייע לכם כמה מתנה להביא, אבל האמת היא שהם לא ממש עוזרים. הכי טוב זה פשוט להסתכל על הקרבה לזוג המתחתן ולהחליט בהתאם לכך. והרי הרשימה:

מכר מהעבודה – לא צריך להתלבט, זה לא אדם קרוב אלא מישהו שחייבים ללכת כי הוא הזמין ועובד אתכם. 350 שקל יספיקו (לא להביא בן זוג במצב כזה).

חבר דרגה ב' – אחד כזה שרואים לעיתים רחוקות אבל הוא עדיין שייך למעגל החברים המורחב. בין 450 ל-550 יעשו את העבודה, 650-700 לזוג.

חבר/ה טוב/ה – כאן כבר מדובר בעליית מדרגה. חבר טוב אתם תרצו לפנק ולתת לו תחושה טובה. 800 ומעלה לאדם, 1200 מינימום לזוג.

חבר כמו אח/ משפחה – פה אין מה להתבחבש – כמה שיותר במידת אפשרותכם. לא לשכוח שזה משפחה – וזה הרי הכי חשוב בחיים.

כמה לשים טיפ למלצר?

באתם במצב רוח טוב? תפנקו. המלצר עושה עבודה טובה? תנו לו הרגשה טובה. כדאי תמיד לבוא עם טיפ ומקסימום במקרה של שירות גרוע להשאיר בכיס. הטיפ הסטנדרטי – 20 שקלים לאדם ומעלה. שולחן של 10 אנשים שישימו כל אחד 20 ש"ח יביאו לסכום שיעשה את המלצר מאושר – לא פחות.

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן