חתול תעלול: עובדי עיריית חדרה חילצו חתול מבור; בזכרון יעקב החל מבצע עיקור

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

חתול תעלול: עובדי עיריית חדרה חילצו חתול מבור; בזכרון יעקב החל מבצע עיקור

-

מגדלור-פיד ♋

החתול שחולץ מהבור בחדרה || צילום: דוברות העירייה

הכל בשביל חתול קטן: אביגדור סעדה וירון דהן, עובדי עירייה ממחלקת אחזקת כבישים בעיריית חדרה, הוזעקו לחלץ גור חתולים שנפל לתעלת ניקוז מי גשמים. תושבת העיר שיצאה לטייל עם בנה שמעה את יללות החתול ויצרה קשר עם המוקד העירוני שהזעיק את אביגדור וירון שיצאו למקום. 

“המתנתי להם והם הגיעו אחרי 25 דקות, ועשו את כל המאמצים בכדי לפתוח את הפיר שהיה מאוד עקשן ולא רצה להיפתח”,  משחזרת תמר ומוסיפה:” הם ניסו מספר כלים ולבסוף הוציאו מקדחה ענקית והתחילו לקדוח את המקום סביב הפיר בכדי שהוא ייפתח”.

  • קראו גם >>

תמר הוסיפה ואמרה כי “כל זה נעשה כאשר אנחנו עומדים באמצע הכביש ותנועת המכוניות לא הפריעה להם לעשות את העבודה, למרות שזה באמת היה מסוכן. הם עשו הכל בכדי להציל את החתלתול. בסוף, הפיר נפתח והוצאנו את הקטנצ’יק. הוא היה כל כך מפוחד ומבוהל שהוא רעד עוד חצי שעה לאחר מכן”.

לסיפור גם סוף עוד יותר טוב: תמר החליטה לאמץ את החתלתול ובקשה להודות לאבגדור וירון.

בזכרון יעקב, החל היום מבצע עיקור וסירוס חתולי רחוב שגם יחוסנו ויוחזרו למקום ממנו נאספו. במועצה מבקשים מתושבי המושבה כי חתולים מעוקרים שאינם מסומנים בסימון קטימה של האוזן יש לשמור בתוך הבית כדי למנוע טעויות. 

“עיקורים וסירוסים מונעים המלטה של עוד גורים לחיים ברחוב ועוזרים לשמור על אוכלוסייה קבועה ובריאה יותר של חתולים”, נמסר מהמועצה. את מיקומי הרחובות מהם יאספו החתולים – ניתן למצוא בעמוד הפייסבוק של המועצה. 

לכל העדכוניםחדשות חדרה
ענו על משאל מגדלור-ניוז: האם תסעו לחו”ל בקיץ הנוכחי למרות הקורונה?

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן