מבית

מבית

צפו בתיעוד: חשוד בהתעללות בכלב מוברח מחלון כדי להיחלץ מהמון זועם שהתגודד מסביב לבניין

רץ ברשת - והסתיים בטוב: תמונות הקשות לצפייה, הראו כיצד תושב בת ים (35) מתעלל בכלבו באכזריות לקולות הבכי של הכלב, תוך שהוא קושר אותו, מצליף בו, ועוד || תושבים רבים ראו את הסרטון והגיעו בהמוניהם אל מתחת לבניין תוך שהם מאיימים לפרוץ פנימה || המשטרה הגיעה והצליחה להבריח את החשוד מחלון צדדי || צפו בתיעוד הדרמטי
התעללות חסרת מעצורים – והתגובה המדהימה של התושבים: מאות תושבים מבת ים והסביבתה, הגיעו אתמול באישון לילה אל בית בעיר, לאחר שכשעה קודם לכן החלו להיות מופצים ברשתות תמונות וסרטונים אודות התעללות מזעזעת של תושב העיר בכלב שלו.
התמונות הקשות לצפייה, הראו כיצד תושב בת ים (35) מתעלל בכלבו באכזריות לקולות הבכי של הכלב, תוך שהוא קושר אותו, מצליף בו, חובט בו ועושה בו עוד פעולות אלימות מאוד, בעוד הכלב המסכן לא יודע היכן להסתתר.

המעשה הוביל עד מהרה להפצת כתובתו של החשוד כאשר מאות אנשים צבעו על פתח הבניין בו הוא גר. למזלו של האיש, מי שהגיעו לזירה ראשונים הם הידוענים מישל טרוני ודניס צ’רקוב, שתיעדו כיצד הם זועמים על האיש ולוקחים ממנו את כלבו.
תוך דקות אחדות, כשההמון מתגודד בחוץ, הגיעו כוחות משטרה שחצצו בין האנשים לכניסה לבניין. הם התקשו לעצור את החשוד ונאלצו לבסוף לחלצו מהחלק האחורי של בניין מגוריו דרך פתח חלון וגדר, כשהם מבריחים אותו משם לפני שהאנשים ישימו לב.
צפו בחילוץ של התושב החשוד כמתעלל (צילום: רץ ברשת, פרסום לפי סעיף 27א’ לזכויות יוצרים)

במשטרה הוציאו הודעה ב-2 בלילה ובה נאמר כי “בעקבות דיווחים שהתקבלו במשטרה אודות חשד להתעללות בכלב על ידי בעליו , בבת ים, הגיעו שוטרים לביתו של החשוד (35) במטרה לעצור את החשוד ולחלץ את הכלב . עם בואם לפתח ביתו של החשוד, נתקלו השוטרים בעשרות רבות של אנשים, אשר התקהלו במקום ומנעו הוצאת החשוד והובלתו לניידת . לנוכח האמור, כוח משטרה נוסף הוזעק למקום והחשוד שנעצר נלקח לחקירה . המשטרה מגנה כל פגיעה בבעלי חיים ותפעל למיצוי הדין עם החשוד”.
יש לציין כי הסרטון הופץ במהירות גם בקרב חובבי בעלי חיים שעקבו ושידרו בלייב את המתרחש מבת ים. הכלב לבסוף חולץ בשלום והועבר למשמורת תוך שהוא חש היטב.
צילומים: רץ ברשת, משרד החקלאות

דילוג לתוכן