הכירו את אוהד בובר: הנציג של זכרון יעקב בתחרות נינג’ה ישראל שהעפיל לשלב החצי גמר

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

הכירו את אוהד בובר: הנציג של זכרון יעקב בתחרות נינג’ה ישראל שהעפיל לשלב החצי גמר

-

מגדלור-פיד ♋

מכבי

אוהד בובר בן ה-18, תושב זכרון יעקב, העפיל לשלב חצי גמר נינג’ה ישראל (ערוץ 12). הוא בוגר תיכון המושבה, את הזמן עד לגיוסו לצה”ל אוהד מעביר באימונים, תחרות מכובדת מול ענקים בפריים טיים הטלוויזיוני והכי חשוב – האהבה הגדולה שלו למוזיקה.

קצת לפני שהוא ממשיך לתחרות החצי גמר, התראיין אוהד לאתר המועצה המקומית. “אני מתאמן ועושה כושר מכיתה ט’ אבל מעולם לא ברמה מקצועית, אלא בעיקר כדי להתחזק ולבנות את הגוף”.

בובר מוסיף: “כשראיתי שאני מצליח להגיע להישגים מבחינת סיבולת וחוזק אז זה דרבן אותי להמשיך ולאתגר את עצמי. לנינג’ה הצטרפתי בעקבות המלצה של חבר, עברתי את האודישן אבל זו הייתה חוויה קשה. עשיתי שם דברים שלא עשיתי מעולם.

“אני זוכה להיות חלק ממועמדים מאוד ראויים, וזה כיף להיות בחברת אנשים שיש מה ללמוד מהם. את המסלול של הנינג’ה עושים בפעם הראשונה מול המצלמות ללא חזרות. לראות את המתחרים האחרים נופלים במהלך המסלול זה לא נעים – מיד עוברות לך בראש המחשבות אם אתה תצליח ומה אתה יכול לעשות כדי שלך זה לא יקרה.

“חוויית התחרות בנינג’ה נהדרת! זו פעם ראשונה שאני לוקח חלק בהפקה כזו, מה שמלווה כמובן בלא מעט לחץ אבל זה טוב בשבילי, כי ככה אני עובד טוב יותר – תחת לחץ.

צילומים: מסך, ערוץ קשת 12
טעימה – אחד מהשירים של אוהד בובר:

בובר מספר על עוד סיבה מבחינתו להגיע לנינג’ה. “לנינג’ה הגעתי כדי לקדם את המוזיקה שלי, ולהצליח בתחום. התחלתי לכתוב ולשיר לפני קצת יותר משנה ומשם התחלתי להיפתח. כשכתבתי את השיר הראשון שלי, אמא שלי עברה לידי ואמרה לי שזה ממש טוב אחר כך השמעתי את השיר לחבר קרוב שלי והוא עף על זה. משם הבטחון לצאת עם השירים שלי החוצה רק עלה.

מגדלור-פיד ♋                                           

“את השירים אני מקליט בבית באמצעות תוכנת הפקה. קודם יושב על הגיטרה, כותב את השיר ומלחין ואז מקליט למחשב ומפיק אותו בעצמי”.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

guest
1 ההודעה שלך
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
צפו: חדר כושר בזכרון יעקב שכבר קיבל דוח בחודש הקודם – פתח שוב, וחטף עוד 5000 ש"ח [וידאו] – מגדלור ניוז.נט
29/08/2021 15:55

[…] הכירו את אוהד בובר: הנציג של זכרון יעקב בתחרות נינג’ה י… […]

דילוג לתוכן