למרות הסגר: פרס החינוך בחמ"ד הוענק לישיבת אמית נתיבות דרור אור עקיבא

מנימוקי הזכייה עולה כי הישיבה עושה מאמץ לראות בלמידה תהליך שלם, שבו מתחברים כלל התחומים שחווה התלמיד לדבר אחד גדול || הרב רמי כדר מנהל הישיבה: "הצלחת בית החינוך היא תוצאת עמלם המשותף של כל צוות החינוך וההוראה" || ראש העיר אדרי: "העבודה החינוכית הנעשית בבית הספר ראויה לכל שבח"

פרס החינוך הדתי לשנת התש"ף הוענק השבוע (א') לישיבת אמית נתיבות דרור אור עקיבא. בשל הסגר נערך הטקס מרחוק כשחלק מהמשתתפים בארוע הוירטואלי ישבו במשרד החינוך בירושלים והזוכים ישבו כל אחד במקומו.

מנימוקי הזכייה עולה כי הישיבה עושה מאמץ לראות בלמידה תהליך שלם, שבו מתחברים כלל התחומים שחווה התלמיד לדבר אחד גדול. לפיכך, מחברים בין הלמידה, הפעילות החברתית, שבתות הסמינריון, ההרצאות, הטיולים והפרויקטים – לכדי עניין אחד עד כמה שניתן.

"תכנית זו נקראת תכנית הדג"ל – דרכים גדולות להתפתחות, כך התלמידים לומדים בשיעור תושב"ע אמונה, מוסר, שותפות בין אדם לחברו וראיית הזולת, ואחר כך יוצאים לשטח לראות ולפעול הלכה למעשה, כמו למשל סיור בדרום תל אביב, פעילות משותפת בין שכבת הבוגרים לשכבת הצעירים בישיבה ומפגש עם אנשי בעלי מוגבלויות".

הרב רמי כדר מנהל הישיבה: "הצלחת בית החינוך היא תוצאת עמלם המשותף של כל צוות החינוך וההוראה בשיתוף רשת אמי"ת, עיריית אור עקיבא ומשרד החינוך".

ראש העיר יעקב אדרי בירך על ההישג ואמר כי הזכיה היא אות כבוד לצוות החינוכי ולהנהלה, "בזכות השקעה יוצאת מהכלל, בית הספר יחד עם הצוות המקצועי והמסור שלו עשה דרך ארוכה עד הפסגה והעבודה החינוכית הנעשית בו ראויה לכל שבח".

ד"ר אמנון אלדר מנכל רשת אמית בירך על הזכיה ואמר כי ישיבת אמית נתיבות דרור היא סמל להצלחה של קהילה חינוכית אמיתית הפתוחה לכל תלמיד ומאפשרת הצמחה של חלומות לתלמידים ולמורים.

בתמונה: הנהלת החמ"ד והנהלת הישיבה בטקס קבלת פרס החינוך המחוזי שנערך בחורף

החיים החדשים של תושבי העוטף: שני בתי ספר חדשים נחנכו בחוף הכרמל [וידאו]

בית הספר היסודי "חופים" מיועד ל-176 תלמידי כיתות א'-ו' שפונו מבתיהם במועצה האזורית חוף אשקלון. בנוסף אליו, נפתח לאחרונה בית ספר נוסף בחוף הכרמל, בית הספר העל יסודי "שקמה" המיועד ל-165 תלמידי כיתות ז'-יב' שפונו מבתיהם במועצה האזורית חוף אשקלון

קרא עוד »
עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן