5 דברים שאתם חייבים לעשות בזמן שמירת שבת

לצאת עם המשפחה לטיול בעיר, לשחק משחקי קופסא ולקרוא עיתון || 5 דברים שכדאי לעשות בזמן שמירת השבת
לצאת עם המשפחה לטיול בעיר
יום שבת מאפשר לכם פעם אחת בשבוע לשכוח מכל הצרות של היומיום, ולהתרכז בחוויות עם המשפחה שלכם. אחת מהאפשרויות הטובות ביותר זה לקחת את כל בני המשפחה לטיול בעיר, אתם יכולים לבחור נקודה מסוימת לפני שבת – ולטייל אליה בשבת בצהריים. כל עוד מזג האוויר נעים, אין שום סיבה שלא תהפכו את האפשרות הזאת למנהג קבוע.
תלכו לים, כל עוד הוא נמצא בקרבת מקום
אתם גרים מספיק קרוב לים? אתם לגמרי יכולים להרוויח בכך. אין דרך מהנה יותר להעביר את השבת, שבת בים זוהי שבת שיכולה להטעין את המצברים ולשפר את מצב הרוח שלכם. כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לוודא שאתם לא צריכים ללכת יותר מידיי, וכמובן לארגן אוכל ופירות שתוכלו להתפנק כאשר אתם נמצאים על החוף.

לשחק משחקי קופסא – תחזרו לילדות
עוד אפשרות נהדרת עבורכם היא להחזיר את עצמכם לילדות ולשחק ביחד עם כל בני המשפחה משחקי קופסא. אתם יכולים לבחור משחק קופסא אחד טרם תחילת השבת, ובשבת עצמה תוכלו לשחק בו. זוהי חוויה משפחתית נהדרת, חוויה משפחתית שיכולה לגבש את כל בני המשפחה ביחד – חוויה שתיצור הרמוניה מיוחדת.
לקרוא עיתון – לרוב זה אפשרי רק בשבת
אתם לא מעודכנים מה קרה במהלך השבוע במדינה? יום שבת זה היום הטוב ביותר שבו תוכלו להתעדכן בכל מה שקרה. בשבת עצמה אתם תוכלו לקרוא עיתון שבו תוכלו למצוא את כל האינפורמציה על מה שקרה במהלך השבת במדינה. כך תוכלו להשלים את כל הפערים, דבר שאילולא השבת ככל הנראה לא הייתם מצליחים לעשות.
לקרוא ספר – שבת זה תמיד זמן מצוין
מתי מצאתם את עצמכם במהלך השבוע מפנים לעצמכם את הזמן לקרוא ספר? אז למה שלא תהפכו את זה למנהג ביום שבת? הרי אתם גם ככה נמצאים בבית ואתם לא יכולים להדליק מוצרי חשמל, אז למה שלא תנצלו את הזמן הזה לקרוא ספר? תהיו בטוחים שבתוך זמן קצר אתם תתמכרו לספרים ולא תפסיקו לקרוא אותם בשבתות.
לזמני שבת לחצו כאן – https://kicky.co.il/shabbat-times/
עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

מיזם חדש של מגדלור ניוז באור עקיבא עורר סערה. זו החלטת המערכת

מדובר במיזם של המקומון לטובת התושבים בעיר, במסגרתו ניתן לפנות אלינו בערוצי האתר ולשלוח תיאור של מפגע ותמונה מרחבי העיר | עיריית אור עקיבא: "מדובר בהתארגנות שלא מתואמת עם עיריית אור עקיבא. פניות תושבים תטופלנה רק דרך מרכז שירות לתושב"

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן