באתר ספורט 5 (ערוץ הספורט) מדווחים היום באופן רשמי כי הכדורגלן ערן לוי, בן אור עקיבא, חוזר הביתה וישמש כבעלים של קבוצת הכדורגל המקומית מכבי אור עקיבא.
בצהריים (ראשון, 9.6) דווח כי “ההסכם בין ערן לוי לבין שמחה יוסיפוב, ראש עיריית אור עקיבא, שמקנה לראשון את זכויות הניהול הבלעדיות במועדון, לרבות בקבוצת הבוגרים שמשחקת בליגה ג`, מחלקת הנוער ובית הספר לכדורגל נחתם ולוי יחל לבנות מחדש את המועדון שבשיאו הגיע בעבר לליגה א`”.
![](https://i0.wp.com/i.postimg.cc/66S1vfhh/image.png?resize=681%2C503&ssl=1)
מכבי אור עקיבא משחקת בליגה ג’ שומרון מזה מספר שנים והצהרת הכוונות של הקבוצה היא לעלות ליגה כבר בעונה הקרובה. את העונה הנוכחית, פתח לוי במ.ס קריית ים מליגה א’ צפון ולקראת סוף חודש ספטמבר עבר לאדומים אשדוד מליגה א’ דרום.
לוי צפוי להיות גם שחקן פעיל בקבוצה.