השחקן יהודה בארקן הלך לעולמו מקורונה – צפו בתמונה שלו מחניכת הסינמה סיטי חדרה בפברואר 2020

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

השחקן יהודה בארקן הלך לעולמו מקורונה – צפו בתמונה שלו מחניכת הסינמה סיטי חדרה בפברואר 2020

-

מגדלור-פיד ♋

השחקן האהוב יהודה בארקן, הלך בסוף השבוע לעולמו לאחר שנדבק בנגיף קורונה, כשהוא בן 75. הוא אושפז בסוף חודש ספטמבר, ובשבועות האחרונים היה מורדם ומונשם. בארקן היה מהשחקנים הבולטים והאהובים בישראל, ומאחוריו שורה של להיטים קולנועיים כמו “חגיגה בסנוקר”, “צ’רלי וחצי” ו”אבא גנוב”.

“אבא הלך להיבדק לקורונה ואני זוכר את היום הזה”, סיפר בנו רועי ברקן, “אחרי יום הוא התקשר אליי אמר לי ‘יש מקרים בחיים שחיובי זה לא דבר טוב’. שאלתי אותו למה הוא מתכוון והוא ציין שיש לו קורונה.

בארקן בחניכת הסינמה סיטי. צילום מסך מתוך mynet

בחודש פברואר 2020, הגיע בארקן לחניכתו של מתחם הסינמה סיטי בחדרה ואף צולם ותועד במצלמת יחסי הציבור של האירוע. יש לציין כי המתחם נפתח ואחריו הגיעה הקורונה תוך שהוא לא מצליח להיפתח לקהל הרחב – מאז ועד היום.

רועי, בנו של בארקן, הוסיף: “בשבועיים האחרונים הוא היה ללא הכרה, מונשם ומורדם. דיברנו איתו בפעם האחרונה ביום שלישי לפני שבועיים וחצי, אמרתי לו שהרבה אנשים מתפללים ודואגים לשלומו. ביום חמישי בבוקר הוא עוד הספיק לראות אותנו מדברים על מצבו בתקשורת. הוא היה גאה בנו והשוויץ לרופא שיראה את הילדים שלו וביום חמישי הוא הורדם והונשם”.

יהודה בארקן ז”ל. צילום מויקיפדיה: אמיר גלעד
בארקן חזר בתשובה בתחילת שנות ה-2000 ומאז מיעט להופיע בקדמת הבמה. עם זאת, הוא הגיח לתפקיד דרמטי בסדרה “פלפלים צהובים”, התארח ב”החברים של נאור” והשתתף ב”אהבה בשלייקס” (2019), במה שהיה תפקידו הקולנועי האחרון. בשנת 2014 זכה בפרס מפעל חיים מטעם האקדמיה הישראלית לקולנוע וטלוויזיה.
464930cookie-checkהשחקן יהודה בארקן הלך לעולמו מקורונה – צפו בתמונה שלו מחניכת הסינמה סיטי חדרה בפברואר 2020

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן