גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383
בריכת הדגים המרכזית של בנימינה משתדרגת: עובד המועצה שי לדני, נכנס אתמול (5.5) אל המים כדי להתקין תאורה צבעונית שתאיר באופן צבעוני את בריכת הדגים בגן המייסדים.
“התוצאות מדהימות”, החמיאו במועצה. בבריכה יש לאורך השנה דגים והיא נחשבת למטופחת ויפה המעניקה נופך נוסף לגן המייסדים המושך אליו מאות אנשים מידי שבוע. ביום העצמאות יתקיימו במקום החגיגות להולדת המדינה.