אולי יעניין אותך

שמונה פצועים בתאונה בכניסה למושב צרופה על כביש 4 בחוף הכרמל

שמונה פצועים בתאונה בכניסה למושב צרופה על כביש 4 בחוף הכרמל

צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו סיוע ראשוני לילד כבן 5 שנפצע קשה, לצעירה בת 19 שנפצעה בינוני ול-6 קל בתאונה שאירעה בכביש 4 בכניסה למושב צְרוּפָה בחוף הכרמל.

בשעה 18:35 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב שרון על ת.ד בין 2 כלי רכב בכביש 4 סמוך לצרופה. חובשים ופראמדיקים של מד”א מעניקים במקום טיפול רפואי ומפנים לבי”ח רמב”ם וכרמל 7 פצועים, בהם ילד בן 5 במצב קשה עם חבלת ראש, צעירה בת 19 במצב בינוני עם חבלה בגפיים ו-5 קל.

פראמדיק מד״א אסף תפוחי וחובש בכיר במד״א אופיר בן יעקב סיפרו: “כשהגענו למקום ראינו שני הרכבים עם פגיעות פח קשות מאוד. ילד בן 5 שנפצע באורח קשה בראשו וצעירה כבת 19 שנפגעה בגפיים היו לכודים ופצועים נוספים במצב קל התהלכו בזירה. הילד שמצבו היה קשה, חולץ מהרכב ופונה במהירות בניידת טיפול נמרץ לבי”ח. החילוץ של הצעירה היה מורכב מאוד ומיד כשהתאפשר היא הועברה לניידת טיפול נמרץ שפינתה אותה לבית חולים כשהיא בהכרה מלאה ומצבה בינוני. הפצועים שהתהלכו בזירה היו במצב קל ולאחר בדיקות בשטח פונו גם כן באמבולנסים של מד”א לבית חולים.”

צ’ארלס הורוביץ חובש איחוד הצלה מסר: “מדובר בתאונה עם מעורבות שני כלי רכב. הענקנו סיוע ראשוני בזירת התאונה לילד שנפצע קשה ולצעירה שנפצעה בינוני. כמו כן הענקנו סיוע ל-6 קל. לאחר הסיוע הראשוני הנפגעים פונו לבתי החולים רמב”ם וכרמל בחיפה”.

מהמשטרה נמסר כי “במוקד 100 התקבל לפני זמן קצר דיווח בדבר תאונה בין שני כלי רכב פרטיים בצומת צרופה בכביש 4. עפ”י גורמי רפואה, מהמקום פונו 7 פצועים באורח קל וכן ילד בן 5 שנפצע באורח קשה אל המרכז הרפואי רמב״ם בחיפה.בוחני התנועה של משטרת ישראל פתחו בחקירת נסיבות התאונה”.

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן