ניסנים של קיץ: כנראה שזו השכונה הכי טובה בחדרה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

ניסנים של קיץ: כנראה שזו השכונה הכי טובה בחדרה

-

מגדלור-פיד ♋לא בכדי, המחירים בשכונת ניסן בחדרה בעלייה מתמדת בשנים האחרונות. מדובר ככל הנראה, בשכונה הכי יפה וטובה בעיר, מה שניכר היטב גם ברחובותיה והעיצוב הירוק שלה שעושה הרגשה של טיול בכל יציאה למכולת.

בשנים האחונות עלה המחיר למ”ר בשכונה מ8,500 ש”ח ועד למעל 11 אלף ש”ח ב-2016, מה שמראה על קפיצות המחירים כלי מעלה בשכונה. זו, מתאפיינת בזוגות צעירים שאכלסו אותה עוד מימיה הראשונים לפני 20 שנה וגם בפרויקטים החדשים יותר בשנים האחרונות.

הבנייה בשכונה מתאפיינת בצמודי קרקע לצד בניינים (כשהמפורסמים שבהם הם האדום, הכחול והצהוב) הנישאים אל על. בשכונה מתגוררים כיום כ-8,000 תושבים כשהאוכלוסייה בשכונה מאופיינת כחברה צעירה, המורכבת בעיקר מזוגות צעירים ומשפחות צעירות, חלקם הגיעו מחוץ לחדרה, וכן משפרי דיור בגילאי ה30 וה-40.

הדבר היפה בשכונת ניסן הוא העיצוב שלה. הרחוב המרכזי בה הוא שדרות אלכסנדר, כאשר גם רחוב רבין חוצה אותה ונחשב לפנינה אדריכלית עם שדרות של עצים המקימים מעין גזיבו ענקי בלב השכונה. בשכונה מצויים גני ילדים ובתי ספר, בתי כנסת, מגרש קט-רגל, בית אבות, מרכול “פוליצר” גדול וגני משחקים.

כיום השכונה בנויה בסמוך לשטחים פתוחים אך גם לשכונת הפארק שהולכת ומתאכלסת. בשכונה יש כ-4 גנים ציבוריים, 2 מהם רחבי ידיים. בבניינים בשכונה יש גם אטרקציות בתוך הבניין כמו פינות משחקים לילדים.

 

 

 

48860cookie-checkניסנים של קיץ: כנראה שזו השכונה הכי טובה בחדרה

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

אולי יעניין אותך


דילוג לתוכן