הגנן שהפך לאלוף: אשר איסו מאור עקיבא זכה במאסטרס אליפות ישראל בגולף 2020

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

הגנן שהפך לאלוף: אשר איסו מאור עקיבא זכה במאסטרס אליפות ישראל בגולף 2020

-

מגדלור-פיד ♋

בשבוע שעבר זכה אשר איסו מאור עקיבא בתואר האלוף בקטגוריית המאסטרס באליפות ישראל בגולף לשנת 2020. אשר שעלה מאתיופיה בשנת 1991, התקבל לעבודה במועדון הגולף קיסריה בשנת 1994 ומאז הוא מטפל ומטפח במסירות את המגרשים הירוקים כדי להבטיח לגולפאים ולגולפאיות משחק תקין, מהנה וכייפי.

עם השנים חברי המועדון שמכנים אותו בחיבה ‘טייגר וודס’ בגלל הדמיון החיצוני והחיוך של אשר, הדביקו אותו ב’חיידק’ הגולף ובשנת 2000 הוא החזיק לראשונה את המחבט. ועכשיו, בחלוף 20 שנים, כשהוא משתתף לראשונה באליפות ישראל, קטף אשר את המקום הראשון בקטגוריית המאסטרס אחרי שהביס את יריביו בקרב מתוח שנמשך 3 ימים.

“אני שמח, מתרגש וגם מופתע מהזכייה. כבר 27 שנים אני מגיע למועדון בשעות בוקר מוקדמות מאוד כדי לדאוג לכל האלמנטים של מסלול הגולף. לצערי, לא תמיד יש לי את הזמן הפנוי כדי להתאמן ולשחק משחק מלא של 18 גומות, מעולם לא לקחתי חלק בתחרויות משמעותיות, ולכן הניצחון שלי עוד יותר מתוק ומפתיע”, מסר אשר איסו.

ליאור פריטי ואלוף קטגוריית המאסטרס באליפות ישראל בגולף אשר איסו. צילום: נמרוד גליקמן

ליאור פריטי, סמנכ”ל פיתוח מסחר ותיירות ומנהל מועדון הגולף קיסריה, ברך את הזוכה המאושר וציין: “צוות המועדון וחברי המועדון מתרגשים מהזכייה המדהימה של אשר, שהפגין כישורי משחק מנטליים וטכניים מרשימים, ומאחלים לו עוד הצלחות רבות בעתיד”.

באליפות ישראל בגולף לשנת 2020 שהתקיימה במועדון הגולף קיסריה, השתתפו כ-120 גולפאים וגולפאיות. התחרות נערכה בכפוף לכללי ‘התו הסגול’, תוך הקפדה יתרה על הנחיות משרד הבריאות. במהלך שלושת ימי האליפות, כשהם מתחרים במספר קטגוריות שונות, הציגו המשתתפים כישורי משחק נהדרים ורוח איתנה כשהם לא נותנים לאילוצי הקורונה המחמירים להעכיר את החוויה והאווירה הייחודית של האליפות.

לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments
דילוג לתוכן