לרקוד עם ספייס גירלז, סקאטמן ודוראן דוראן: הלהיט החם שכבש את האזור

  

הם היו חלק מרכזי בילדות ובתקופת הנערות של בני ה-20-50: דוראן דוראן, הקרנבריז, סקאטמן, ספייס גירלז, פיל קולינס, ג’נסיס, פוליס, רד הוט צ’ילי פפרז, נירוונה, רדיוהד ועוד רבים וטובים היו חלק מהנוף המוסיקלי והתרבותי של שנות ה-70, ה-80 וה-90 של המאה הקודמת. הלהיט שכבש את אזור המרכז הגיע גם לאזור שלנו בשנתיים האחרונות, וליין של מסיבות חדש מחזיר את התקופה על במת הריקודים. 

לפני כשנה וחצי, תחת השם “מסיבות שנות ה80-90 Groove Is In The Heart‎”‘ התקיימה המסיבה הראשונה בקיבוץ עין שמר. הרעיון היה לקיים מסיבה עם כל הלהיטים הטובים ביותר מהתקופה, מהרוק האלטרנטיבי, היפ-הופ, דאנס, פופ, רוק ישראלי. בסוף דצמבר ותחילת ינואר 2017 החליטו בהפקת המסיבה להעביר את המסיבות וליצור ליין קבוע – במשכן חדש – פאב “הסוניה” במעגן מיכאל.

מאז ועד היום, המסיבות מתקיימות במקום אחת לחודש וחצי-חודשיים. המסיבה הקרובה אגב תהיה ביום חמישי הקרוב 8.2.18 החל מהשעה 21:30, והפעם בספיישל רוק אלטרנטיבי. 

גם בזכרון יעקב החלו לאחרונה מסיבות ברוח דומה. בפאב “הקיוב” של מרכז “אלמא” לאומנויות תתקיים מחר (שלישי, 6.2.18, בשעה 21:00) מסיבת ריקודים עד השעות הקטנות של הלילה עם מוסיקה משנות ה80 – 70, היפ-הופ, לטיני אלקטרו-פופ ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.