תושבי שכונת הפארק ביקשו לפני כמה שבועות לערוך חופה באקו פארק, בצמוד לאגם. בעיריית חדרה, שבעבר הציעה את הפארק ואת מרכז הצעירים לזוגות שרצו להתחתן, שמחו לאשר את הבקשה בכפוף לשמירה על הנחיות משרד הבריאות.
מדובר באיש התקשורת איציק יצחקי ובחירת ליבו אירית. החופה נערכה ביום שישי, בצמוד לאגם באקו פארק בהתאם להנחיות התו הסגול כשמאות מתושבי שכונת הפארק יצאו למרפסות, מחאו כפיים ופרגנו לבני הזוג.
“אנו מודים לראש העירייה צביקה גנדלמן, ליועץ התקשורת אבי מוססקו, לחבר המועצה הרב בנצי נורדמן ולמנהלי האקו פארק על המוכנות להעמיד לרשותנו את אחד האתרים הכי מרשימים באזור, למרות שנסגר בצל התפשטות נגיף הקורונה. תודה למאות תושבי חדרה על הברכות בפייסבוק ולאלפים על התמיכה מהמרפסות”. אמרו בני הזוג לאחר החופה המרגשת.