Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

חוסם פרסומות בנייד שלך מופעל!

גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO

אור עקיבא: יוסי כדורי חנך מטה בחירות; פרנקי בן חמו מצטרף ל”אור חדש”, נסימי ליעקב אדרי

אור עקיבא: יוסי כדורי חנך מטה בחירות; פרנקי בן חמו מצטרף ל”אור חדש”, נסימי ליעקב אדרי


בחירות 2018

[ujicountdown id=”בחירות 2018 ” expire=”2018/10/30 08:00″ hide=”true” url=”” subscr=”” recurring=”” rectype=”second” repeats=””]


סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך יוסי כדורי, חנך אמש (שלישי) את מטה הבחירות של סיעתו “עתיד בטוח” ברחוב רמב”ם, בהשתתפות תומכיו. היה זה ערב להרמת כוסית לשנה החדשה ובמהלכו הוצגה רשימת סיעתו של כדורי, שצירף אליו כמספר 2 את שרון קלי, תושב העיר, נשוי ואב לילדים. “שרון הוא כח צעיר שמבקש לתרום מזמנו לנוער וצעירים, ואני יודע כמה האש בוערת בקרבו”, אמר כדורי בדבריו. “אני משוכנע שיש לך ולצעירים כמוך מקום בתרומה הציבורית באור עקיבא”.

במקום השלישי ברשימה נמצא מוטי ג’אן, חבר מועצת העיר בעבר. “מוטי עשה לילות כימים לסיוע לתושבים ותרם רבות לעיר”, ציין כדורי שהוסיף: בעשור האחרון התמקדתי בעשייה החינוכית. אני רואה בחינוך את הדרך הראשית להצמחת מנהיגות ראויה לאור עקיבא.

“הדבקות שלי בחינוך הביאה אותי לא פעם לחיכוך עם צמרת ההנהגה המקומית, אך מעולם, מעולם, לא ויתרתי על דרכי ולא אוותר עליה בעתיד. נהפוך הוא – נלחמתי כל הזמן לתוספות התקציבים לחינוך, מעולם לא הסכמתי לקצץ בתקציב החינוך, והוא רק עלה ועלה עם השנים”.

כדורי ציין פרויקטים להם היה שותף וחלקם יזם והוביל במהלך השנים בהם מחשב לכל ילד, מלגות לסטודנטים, המרכז לילד ולמשפחה, בניית בתי ספר וגני ילדים, וליווי צמוד ופיתוח של תנועת בני עקיבא בעיר.

כדורי ציין כי אחוז הזכאות לבגרות בתיכון אמי”ת עתידים עלה ל-94% ובאולפנית אמי”ת – 100% זכאות. הוא הוסיף כי בסיעתו דתיים, חילוניים, חרדים וחובשי כיפה סרוגה – “מתוך אמונה של חיבור הלבבות”.

שחקן חיזוק ל”אור חדש”

סיעתו של מו”ל העיתון “זרקור” ואיש הציבור אבי שלוש, התחזקה אמש במספר 3 חדש – פרנקי בן חמו, תושב שכונת היובל, אב לשתי בנות, תושב פעיל ששימש כרכז במרכז הצעירים בעיר.

“לאורך כל חיי הבוגרים אני זוכר את עצמי כפעיל חברתית / סביבתית בעיקר מתוך איכפתיות וסקרנות”, כתב בן חמו. “לפני כ- 6+ שנים שאשתי ואני החלטנו להתחתן ולהקים משפחה היה לי ברור שאעשה כל שביכולתי כדי להשפיע ולעזור לסביבה הקרובה שלי בכדי שלמשפחתי יהיו החברים והתנאים הטובים ביותר מהם יהנו, יחוו חוויות טובות, מאתגרות ומעצימות.

[blog_news title=”קראו גם:” style=”” count=”3″ category=”מגדלור-אור-עקיבא” category_multi=”” excerpt=”2″ link=”” link_title=””]

 

“אין לי ספק שיש צורך במנהיגות צעירה (לאו דווקא בגיל,יכול להיות בחשיבה, ברמת השחיקה וכו’) אשר מותאמת יותר לאורך החיים הנוכחי, הגלובלי, המהיר והתובעני בו אדם לא חושש להחליף מקום עבודה או מקום מגורים בכדי שתועלתו תעלה.

“בד בבד נדרשת נוכחות של המנהיגות הוותיקה המסורתית (וגם הפוליטיקה) בכדי ללמוד מנסיונם ולקבל החלטות על סמך קשרים נכונים וניסיון העבר, אך לפעמים ההחלטה יכולה להיות- לבנות, לפנות מקום לעתודות המנהיגות הבאה ולהעביר את המושכות קדימה.

בן חמו הוסיף: “הנני מודיע על התמודדותי לחברות במועצת העיר והצטרפותי לסיעת “אור-חדש” עם אנשים ערכיים וצמאים לעשייה ושיתופי פעולה. את האג’נדה, החזון הכללי, את המטרות ששמנו לעצמנו בתחומים השונים כמו חינוך, תרבות, תעסוקה, דיור בר השגה ועוד… של חברי לסיעה ושלי נפרסם בהמשך”.

איציק ניסימי מצטרף ליעקב אדרי

הפעיל החברתי איציק ניסימי, הצטרף השבוע לרשימתו של ראש העיר המכהן יעקב אדרי. נסימי היה פעיל מאוד בשנה האחרונה למען דיור לזוגות צעירים ואף התעמת והתווכח לא אחת עם אדרי. לאחרונה הוא אף התפקד לליכוד. נסימי אמר ל“מגדלור ניוז” השבוע: “המהלך שהובלתי בשנה האחרונה לטובת הזוגות הצעירים של אור עקיבא הביא אותי למסקנה שהדור הצעיר חייב לתפוס את המושכות. רק לצד הניסיון הענק של יעקב אוכל ללמוד, לתרום ולהשפיע לטובת כלל הציבור”.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום.

[fbcomments]

 


 [blog_news title=”עוד חדשות” style=”” count=”4″ category=”” category_multi=”” excerpt=”0″ link=”” link_title=””]

מה אתם חושבים?

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוזר:
מגדלור ניוז אונליין – כל החדשות מכל האזור • חמ”ל – הודעות חירום מידיות • חדרה- חדשות חדרה • אור עקיבא – חדשות אור עקיבא • פרדס חנה-כרכור –חדשות פרדס חנה-כרכור •  בנימינה-גבעת עדה – חדשות בנימינה-גבעת עדה  • זכרון יעקב – חדשות זכרון יעקב •חריש – חדשות חריש • חוף הכרמל – חדשות חוף הכרמל •מנשה – חדשות מנשה • עמק חפר – חדשות עמק חפר
לכל הקבוצות של רשת מגדלור ניוזר – הקליקו
—————————————————-

יותר ממטר: החיה הימית המלחיצה שנפלטה לחוף מעגן מיכאל [וידאו]

לדיונון הניאון המעופף תוחלת חיים של כשנה, במהלכה הם משלימים נדידה מחזורית בין אזורי ההאכלה וההטלה שלהם | הם אוכלים בעיקר דגי אוקיינוס קטנים, דיונונים אחרים וגם לעיתים נוהגים בקניבליזם ואוכלים דיונוני ניאון אחרים

קרא עוד »

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

דילוג לתוכן