סערת הקטטה בדרבי: איומים הדדיים בתביעות מצד גל אראל ואסף בן דב

סערת הדרבי: הרוחות ברחוב החיפאי סוערות גם הבוקר לאחר מאורעות הדרבי החיפאי אמש שהסתיים בניצחון של מכבי על הפועל 0:2. 
אך למרות הניצחון, שיחת היום הפכה להיות התגרה ההמונית שהתפתחה בסיום המשחק בעקבות התגרות של שחקן מכבי חיפה בספסל הפועל. שחקן הפועל גל אראל אמר כי בכוונתו לשקול צעדים משפטיים אזרחיים נגד מנכ”ל מכבי חיפה.
ומנגד, מכבי חיפה הוציאה אף היא הודעה אתמול. מנכ”ל המועדון, אסף בן דב: “מיד בסיום המשחק הבחנתי בשחקני הספסל של הפועל, שישבו ביציע, מנהלים דין ודברים ומאיימים על שחקני מכבי שהיו על כר הדשא. מיד לאחר מכן הם ירדו אל כר הדשא, כולל גל אראל, ונכנסו במטרה לתקוף באלימות את שחקנינו. כפי שרואים בבירור בסירטון, ניסיתי להתערב ולמנוע את התקיפה ותוך כדי הופלתי על ידי אלון תורג’מן והגבתי. לאורך כל הירידה מכר הדשא ועד חדרי ההלבשה, ניסיתי להפריד ככל יכולתי את המהומה שהתפתחה במנהרה. אני מצר על כל אלימות ואירועים שאינם ספורטיביים. הניסיון להראות תמונה אחרת אינה נכונה ואשקול צעדים משפטיים נגד כל מי שמנסה לצייר תמונה שונה”.
ובינתיים, בעלי הפועל חיפה  יואב כץ גינה את הארועים בסיום משחק הדרבי: “צר לי שפרובוקציה של שחקן מכבי חיפה גלשה לפסים שכאלה והעיבה על אחד מארועי הספורט המרכזיים בישראל. המקרה לא משקף את היחסים הטובים בין המועדונים וחבל שזה מה שקרה. אין לי ספק שמקרה כזה לא יחזור בעתיד הנראה לעין”.
ומה היו התגובות ברשת?

דילוג לתוכן