גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383
במהלך פעילות אכיפת תנועה ממוקדת הבוקר בבנימינה, שתכליתה בדיקת כשירות נהגים, לרבות התאמת מסמכי הרישוי של הנהג וכלי הרכב, בקשו מאחת הנהגות להציג רישיונות.
הנהגת, תושבת זכרון יעקב בת 79 הסבירה לשוטרים כי אין ברשותה מסמעים להצגה , מאחר ומעולם לא הוציאה רישיון נהיגה.
הנהגת הועברה להמשך טיפול חקירתי בראשות בוחני התנועה במשטרה, כאשר רכבה הוחרם לתקופה בת 30 יום בתום שימוע והנהגת קיבלה זימון למשפט בבית המשפט לתעבורה בחדרה.