גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383
כתב אישום הוגש היום נגד תושב נתניה שניקב צמיגים של רכב אחר שהפריע לו בנסיעה.
בתאריך 15.2 החשוד, תושב נתניה כבן 53, נסע עם רכבו בשדרות בנימין בנתניה ובשלב מסויים, התעצבן שהנהג שלפניו לא מאפשר לו לבצע עקיפה. כשהגיעו לצומת מרומזרת בפינת רחוב רמז, ירד החשוד מרכבו, קילל את נהג הרכב שעמד לפניו ובאמצעות מכשיר חד ניקב את שני צמיגי הרכב.
החשוד נמלט מהמקום בנסיעה מהירה ותוך כדי הימלטותו פגע בגדר הטיילת בשדרות בן עמי בנתניה וכתוצאה מכך עלה הרכב באש ונדרף כולו.
היום כאמור הגישה משטרת ישראל, חטיבת התביעות שלוחת מעצרים שרון מרכז, כתב אישום נגד החשוד בעבירות של איומים וחבלה במזיד ברכב.