המנטור קובי קייקוב חושף איך העסק שלכם יכול לצאת מתקופת הקורונה – חזק יותר

היזם ואיש העסקים קובי קייקוב חושף מעט מהעבודה שלו ומהאמונה שכל אחד וכל בעל או בעלת עסק - יכולים להצליח: "הדרך להצלחה תלויה בשני אנשים - בך ובמישהו שיאמין בך", הוא אומר

המנטור קובי קייקוב חושף איך העסק שלכם יכול לצאת מתקופת הקורונה – חזק יותר

היזם ואיש העסקים קובי קייקוב חושף מעט מהעבודה שלו ומהאמונה שכל אחד וכל בעל או בעלת עסק - יכולים להצליח: "הדרך להצלחה תלויה בשני אנשים - בך ובמישהו שיאמין בך", הוא אומר

מגדלור-פיד ♋

קובי קייקוב לא עצר בתקופת הקורונה ודווקא עכשיו הוא מבין שכל אדם חייב להעלות הילוך. לדבריו, המשימה של כל אחד ובמיוחד בעלי עסקים, היא לנצח בתנאי המגרש שנוצרו .

קייקוב הוא יזם, מאמן אישי ועיסקי, מאסטר ב-NLP וחבר הנהלת איגוד העיתונאים הארצי בסקטור האקדמי, בעלים ומנכ”ל חברת KYS GROUP העוסקת בליווי ופיתוח אנשים ובעיקר בעלי עסקים בהגעה ליעד שלהם, מבלי לאבד את דרכם או ממונם.

אז קובי, מה בתקופה הזאת אנו צריכים להבין?

“עברנו תקופה מאד מאתגרת בכלל בעלי העסקים, למדנו איך לשרוד, לנסות להתגבר על מכשולים, למדנו להמציא את עצמנו מחדש וניתן לראות זאת לדוגמא אצל בעלי עסקים שהבינו שעולם הדיגיטל הוא חזק מאד היום בשיווק העסק. בנוסף, למדנו להכיר טוב יותר את האנשים היקרים לליבנו”.

במקביל להיותך מאמן אישי, במה הליווי העיסקי יכול לעזור דווקא בתקופה כזאת?


“תראה, דווקא היום, בעלי עסקים מתחלים ומנסים לעמוד אט אט על הרגלים. אני אומר שמי שסבל מבעיות בעבר, קרוב לוודאי שהקורונה הצליחה לגעת בו לרעה. מי ששרד חושב לעצמו – איך אני יכול לשנות? כי בגדול קיבלנו סוג של הזדמנות, ממש כמו שהיינו ילדים ואמרנו סטופ כדור הארץ. זה מה שהיה.

“היום יותר מתמיד, מבינים שדי, מספיק עם הצהרות כמו ‘יהיה בסדר’ ו-‘אחי הכל טוב’. היום ליווי של מנטור עסקי ואישי יכול להזניק את העסק קדימה בכמה צעדים, בפן הכלכלי ובפן האירגוני”.

כשאתה אומר הזנקה – האם כל בעל עסק יכול לעשות זאת? גם נפגעי קורונה?

“שאני מתחיל לאמן אני מחזיר תמיד את בעל העסק ליום שבו הוא פתח את העסק שלו. למקום שהתשוקה בערה בו וגרמה לו להתלהב מהעסק שלו.  ממש כמו שיש לך מקום פיזי ואתה משפץ אותו או קונה סחורה חדשה. הכל בשביל ההתרגשות הזאת שאתה בעל עסק ויש לך את חווית השרות והנתינה”.

מה זה אומר לאמן אנשים ובעלי עסקים?

“החלק הכי חשוב לאדם זה לדעת מה באמת הוא רוצה מעצמו. רובנו חיים את השיגרה ואת האמת היא דיי מתסכלת. הכי חשוב לכל אחד לדעת זה לאן הוא רוצה להגיע בשאיפות העיסקיות והאישיות שלו. על כן, אימון אישי ועיסקי מתחיל בשאלות האמיתיות בלי פילטרים – מה הרצונות, החלומות  והייעדים שלך, זה בדיוק החלק שבו אני עוסק. אני יודע להוביל תהליכים ששורה תחתונה מביאים לתוצאות.


— אגף הוידאו —  לכתבה המלאה
.

“אחרי 22 שנה בעולם העיסקי הבנתי שיש שני דרכים לנצח: אמונה בעצמך – ובמישהו חיצוני שיאמין בך ויכוון אותך לדרכך”.

רוצים להיפגש עם קובי קייקוב? לפגישה ראשונה ללא עלות חייגו: 052-6411158

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך


 

דילוג לתוכן