ההלוויה של שתי הילדות באור עקיבא - צילום מסך - רענן בן צור- ynet

אור עקיבא: מאות ליוו למנוחות את שתי האחיות שנהרגו בתאונה בערבה [VOD📹]

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אור עקיבא: מאות ליוו למנוחות את שתי האחיות שנהרגו בתאונה בערבה [VOD📹]

-

מגדלור-פיד ♋

מילה שרה (4) ואחותה שיראל אסתר (8) שנהרגו בהתנגשות חזיתית בין שני כלי רכב בכביש הערבה, סמוך למושב פארן, הובאו הלילה למנוחות בבית העלמין באור עקיבא.

[קראו גם >> תאונת הדרכים הקטלנית בערבה: זוג הבנות שנהרגו ייקברו באור עקיבא ]

בתאונה המחרידה נפצעו גם ההורים והתינוק שהיו ברכב ובני הזוג שהיו במכונית השנייה.

ההלוויה של שתי הילדות באור עקיבא – צילום מסך – רענן בן צור- ynet

אמן של מילה ושיראל, שהובהלה אתמול לבית החולים סורוקה במצב קשה, שבה היום (שישי) להכרה והתבשרה על מות שתי בנותיה הקטנות. מבית החולים נמסר כי האם נמצאת בהכרה, נושמת בכוחות עצמה, מאושפזת ביחידה לטיפול נמרץ במחלקה לכירורגית לב חזה, לאחר ניתוח שעברה, ומצבה בינוני ויציב.

בהלוויה שנערכה אמש בחצות הלילה, השתתפו מאות אנשים, בהם אנשי הקהילה הצרפתית בישראל, חברי המשפחה מקיסריה ואור עקיבא, תושבים, בני משפחה שהגיעו במיוחד מצרפת וכן ראש עיריית אור עקיבא יעקב אדרי.

 

אדרי אמר כי “המשפחה והסבא מוכרים היטב בקהילה היהודית הצרפתית ובקיסריה השכנה בה התגורר סבן של האחיות שנהרגו. מדובר במשפחה ציונית שנמצאת בקשר עם מרבית העולים מצרפת לישראל. זו טרגדיה נוראה. ליבנו עם המשפחה, הם ביקשו להיקבר באור עקיבא. הסבא והסבתא רצו להפתיע את הנכדות באילת וזה הסתיים בקבורה”.

לקול זעקות שבר של בני משפחה וקרובים, הרב הראשי של אור עקיבא, אליהו אילוז, ספד לאחיות: “ילדות קטנות שלא טעמו טעם של חטא, לא זכו לבת מצווה”.

צילום: רענן בן צור, מתוך יוטיוב של ynet

משפחת בן סימון, שעלתה מצרפת לפני כ-9 חודשים לרמת אביב, הייתה בדרכה לחופשה באילת, ואילו במכונית הטויוטה נסעו בני זוג מתל שבע שסיימו חופשה בת יממה. סגן ניצב שמעון בוטבול, קצין אגף התנועה במחוז הדרום, אמר כי “אנחנו פועלים לחקור את כל המעורבים, לבדוק מי ביצע את העקיפה. טרם חקרנו את כל המעורבים שכן כל המעורבים הבגירים פצועים. אחד מכלי הרכב סטה”.

53330cookie-checkאור עקיבא: מאות ליוו למנוחות את שתי האחיות שנהרגו בתאונה בערבה [VOD📹]

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

כתב אישום נגד אב ובנו – הבן דרס אישה במעבר חצייה, האבא בא לחפות עליו

במהלך החקירה עלה החשד כי מי שנהג ברכב ופגע בהולכת הרגל הוא לא אחר מבנו של מי שהציג עצמו בזירה כנהג הרכב הפוגע וכי עד להגעת השוטרים למקום, הספיקו האב והבן להתחלף כך שהוצג לשוטרים כאילו האב הוא שנהג ברכב בעת התאונה

לידיעה המלאה