הממולאים מבית אמא וצילומי "קופה ראשית": יניב סוויסה, בן אור עקיבא, התארח בפודקאסט של דב נבון | צפו [וידאו]

הקצב נסים שמעוני בסיטקום "קופה ראשית", המשודר בערוץ כאן 11, הלא הוא יניב סוויסה, במקור מאור עקיבא, התארח לאחרונה בפודקאסט הרשת המוכר "לשחרר את הדב" שמגיש דב נבון. 

הפודקאסט צולם והוקלט לכבוד חנוכה, כאשר לאולפן הוזמן כאמור ניסים שמעוני, הרב של שפע יששכר סניף יבנה, כדי שיפקח שמנהגי החג נשמרים, אבל גם במהלכו דיבר על ממולאים, חוויות מהצילומים של הפרק המלחמתי של קופה ראשית שצולם לאחרונה והזכות לשמח בימים אלה.

צפו בפודקאסט >>

סוויסה, שחקן ובמאי ישראלי, נולד וגדל באור עקיבא. הוא בנם של ניסים, מאמן כדורגל המוכר בעיר, ופירחה. למד בבית הספר רוטשילד בעיר ובתיכון נעמת בחדרה במגמת צילום סטילס. ב–2014 שיחק בסדרה "רמזור" בתפקיד רפי איצקוביץ, בשנת 2017 שיחק בתפקיד אורח בסדרה "לה פמיליה" בתפקיד שודד בחלום רמי (מריאנו אידלמן). ב-2018 שיחק ב"כפולה", בתפקיד מישל, המאבטח של נועה קירל.

באותה שנה החל לגלם את הקצב נסים שמעוני בסיטקום "קופה ראשית", המשודר בערוץ כאן 11. בנוסף, במסגרת השתתפותו בתוכנית, החל להגיש ב-2021 את הפודקאסט "הקצבייה", בו גילם את דמותו של נסים מהסדרה. בשנים 2019–2020 שיחק בסדרה "שב"ס" בתפקיד מאיר כהן. בשנת 2021 שיחק בסדרה "לבד בבית" ובאותה שנה השתתף בתפקיד אורח בסדרה "מה שבע". בשנת 2022 שיחק לכמה פרקים בעונה השנייה של סדרת הנוער "סקיי", שם גילם את רמי. בשנת 2023 שיחק בסרט "לרוץ על החול".

עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments
דילוג לתוכן