אמיר פיי גוטמן טבע בחוף ים לא מוכרז ליד עתלית – מצבו אנוש

אמיר פיי גוטמן טבע בחוף ים לא מוכרז ליד עתלית – מצבו אנוש

-

מגדלור-פיד ♋לפני השעה 15:00 דווח על אירוע טביעה  כ – 2 ק”מ דרומית לנווה ים בחוף לא מוכרז. על פי מה שנודע בהמשך זהו הזמר לשעבר – אמיר פיי גוטמן.

דובר בית החולים רמב”ם מסר קצת אחרי השעה 18:00: “הטובע טופל במשך שעתיים בחדר הלם ברמב”ם ולפני זמן קצר הועבר למחלקת טיפול נמרץ נשימתי שם נמשך הטיפול בו – מונשם מורדם. מצבו מוגדר קשה מאוד”.

קודם לכן מסרו ממחוז חוף: “גבר כבן 40 הבחין בילדה כבת חמש נסחפת בים, ובעת שחילץ אותה בשלום הוא נקלע למצוקה בעצמו ופונה במצב קשה, עם חשש לחייו לביה”ח רמב”ם בחיפה”.

לאחר גביית עדויות על ידי חוקרי המשטרה עולה כי האזרח שטבע, אחייניתו שחר כבת חמש וחברת משפחה נכנסו לשחות בים, בחוף שאינו מוכרז.

גל סחף את השלושה וחבורה של גולשים הספיקה להציל את הבנות.  האזרח אותר מאוחר יותר והובהל לבית החולים כשהוא במצב אנוש.

ברשתות החברתיות החלו בשעות האחרונות לקרוא לקריאת תהילים לבריאותו של גוטמן המוזיקה. גם הבלוגר עומרי חיון העלה את תמונתו וקרא להתפלל למענו.

ממשטרת מחוז חוף נמסר בשעה 17:00: “בהמשך לדיווחים על פינוי טובע מחוף נווה ים לפני כשעה – מצבו מוגדר קשה. מטופל ע”י רופאי טיפול נמרץ. לא נמסור בשלב זה פרטים נוספים”.

עד ראייה שהיה בחוף מסר: “הוא פתח שם זולה גדולה עם מאהל הם יושבים שם מאיתמול אני חושב הוא ראה ילדה שהיא האחיינית שלו טובעת וניסה להציל אותה ובסוף הוא טבע”.

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן