למה לשכור שירותי הסעות במרכז?

הנה כמה סיבות חשובות שיעזרו לכם להבין למה כדאי לשדרג את תנאי ההעסקה של העובדים, מתי אוטובוסים ממוזגים, מרווחים ונוחים מתאימים לטיולי חברות, והקשר בין שירותי הסעות לבין שיתופי פעולה עסקיים

למה לשכור שירותי הסעות במרכז?

הנה כמה סיבות חשובות שיעזרו לכם להבין למה כדאי לשדרג את תנאי ההעסקה של העובדים, מתי אוטובוסים ממוזגים, מרווחים ונוחים מתאימים לטיולי חברות, והקשר בין שירותי הסעות לבין שיתופי פעולה עסקיים

מגדלור-פיד ♋

שירותי הסעות במרכז הפכו לפופולריים בשנים האחרונות בקרב ארגונים וחברות שרוצים למשוך עובדים מובילים בתחומם, ולהרשים אנשי עסקים שמגיעים למפגשים, כנסים ואירועים עסקיים, עם הטבות של נוחות נסיעה והצורך להימנע מנהיגה ממושכת בכבישים העמוסים והפקוקים של ערי המרכז. 
אז איך תדעו אם הגיע הזמן שהארגון שלכם ישכור שירותי הסעות במרכז? הנה כמה סיבות חשובות שיעזרו לכם להבין למה כדאי לשדרג את תנאי ההעסקה של העובדים, מתי אוטובוסים ממוזגים, מרווחים ונוחים מתאימים לטיולי חברות, והקשר בין שירותי הסעות לבין שיתופי פעולה עסקיים.

עם שירותי הסעות במרכז אתם בשליטה

התחבורה הציבורית מיטיבה עם הסביבה וחוסכת מעובדים ומעמיתים עסקיים את מתח הנהיגה, אבל אפשרו זו אינה מספקת לכם שליטה משמעותית. אם האוטובוס או הרכבת מאחרים, או שאין בהם מושבים פנויים, אין שום צעד שתוכלו לנקוט בו כדי לשפר את התנאים.
עם שירותי הסעות במרכז, תוכלו לקבוע את לוחות הזמנים והמסלולים להסעות העובדים והאורחים שלכם. 
אתם יכולים אפילו להחליט אם אתם זקוקים לאוטובוס גדול עם נהג מקצועי שפשוט אוסף אנשים מנקודות איסוף שצוינו, לוקח אותם למקום העבודה ואז מסיע אותם הביתה בסוף היום, או אם אתם זקוקים למיניבוס שאוסף אורחים שמגיעים לכנסים ומפגשים עסקיים ומחזיר אותם לביתם בתום האירוע.

אוטובוסים לטיולים לוקחים אתכם לימי כיף בסטייל

שירותי הסעות במרכז זמינים גם עם אוטובוסים מרווחים, ממוזגים ומאובזרים שמתאימים לטיולי חברות וימי כיף. חברת ההסעות מספקת אוטובוסים ורכבי הסעות בהתאם לצרכים שלכם, עם נהגים שבקיאים בדרכים ויכולים להסיע אתכם לכל מקום בארץ, כולל למקומות הפחות מוכרים. 
כך שכל מה שאתם צריכים לעשות זה רק להתרווח, להכיר טוב יותר את עמיתיכם לעבודה, וליהנות מיום כיף נטול טרחה ומאמץ.

שיקולי נהיגה ממושכת עשויים למנוע מעובדים טובים להצטרף לארגון שלכם

אם אתם גרים בערים שמאופיינות בכבישים עמוסים, כמו תל אביב, הרצליה או רמת גן, אתם יודעים כמה נהיגה יכולה להיות מלחיצה, במיוחד ברכבים פרטיים. אבל עם שירותי הסעות במרכז, העובדים שלכם אינם צריכים להתמודד עם תחבורה ציבורית צפופה, ולא עם עומס התנועה על הכבישים. 
הם יכולים להתרווח בנוחות ברכבים המפנקים שעומדים לרשות החברה, לקרוא ספר, לבדוק את הדואר האלקטרוני שלהם, ולהתחיל ולסיים את יום העבודה ללא התסכול הנלווה לנהיגה ממושכת בכבישים עמוסים. יתרון זה מאפשר לכם גם למצוא עובדים טובים יותר שעשויים להחליט שלא להצטרף לארגון שלכם, רק בשל שיקולי התנועה.

שירותי הסעות במרכז מסייעים גם בהגנה על הסביבה

חברה שמציעה שירותי הסעות במרכז מחזיקה אוטובוסים בגדלים שונים, שיכולים להכיל עד חמישים אנשים, והם בנויים בדגמים חדשים שמותאמים להגנה על הסביבה. זו יכולה להיות התרומה הצנועה, אבל הכול כך חשובה שלכם להגנה על הסביבה.

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן