תושבים באור עקיבא מדווחים על עלייה בפריצות לרכבים: “זה קורה להמון אנשים”

תושבים באור עקיבא טוענים לפריצות וגניבות מתוך כלי רכב – תופעה שלדבריהם “התגברה לאחרונה”. תושבים העלו תיעודים של הפריצות בימים האחרונים לרשתות החברתיות.  “התקופה האחרונה כאן בעיר פשוט מקוממת מרתיחה ומעצבנת, זו כבר הפעם השניה השבוע שפורצים לנו לרכב וגונבים כסף/ציוד עבודה – מציינת שקרה גם באור יום וגם בלילה”, כתבה תושבת העיר.

“מה נדרש לעשות בשביל להרגיש מוגן בעיר שלי? הרי בן אדם שמגיע ובכוונתו לפרוץ לרכב ושובר חלונות יכול באותה מידה לפגוע בבן אדם.  למה מחכים בשביל לעשות משהו? הרי הגל חולף על פני אור עקיבא בשבועות האחרונים. מבקשת מכל מי שזה קרה לו בתקופה האחרונה, וזה קרה להמון אנשים, לכתוב ואם יש מצלמות אבטחה להעלות לפוסט ואולי נצליח למצוא את הבן אדם בתקווה שזה אותו אחד”.

הפוסטים שהופצו ברשתות הפכו בתוך שעות לכאלה עם עשרות תגובות. תושבת אחרת כתבה: “פשוט הזוי שבעיר שלנו אדם פשוט מאפשר לעצמו לקום ולשבור חלונות של רכבים של אנשים. לא רוצה לתאר שהיה יכול לפגוע במישהו באוטו. הגיע הזמן שמישהו יעשה משהו בעיר הזאת כי זה מתחיל בפריצה ברכב ונגמר ב…?? בייחוד שזה לא פעם ראשונה”.

תושב נוסף כתב כי “יש פה מכה רצינית. בעצמאות 5 כלי רכב שאני מכיר נפרצו כולל את הרכב שלי”. תושבת אחרת ציינה שפרצו לרכב של אחותה ביום העצמאות.

יש לציין כי פריצות לרכבים יכולות להיעשות גם על ידי אנשים שאין קשר בניהם. כך למשל אירעה פריצה לרכב באור יום בחניית היכל התרבות בעיר לפני כחודשיים, כאשר הפורץ נתפס על חם ונמלט מהמקום. בחודש פברואר האחרון פרסמנו ב”מגדלור ניוז” כי תושב אור עקיבא שחשוד במעורבות בפריצה לרכב ברמי לוי, נעצר גם בחשד להפרת מעצר בית

עוד במבזקים

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

דילוג לתוכן