דן שילון, תושב זכרון יעקב, פונה לבית חולים “הלל יפה” לאחר שחש ברע

איש הטלוויזיה דן שילון אושפז היום (3.8) בבית החולים הלל יפה בחדרה, לאחר שחש רע. צוות רפואי של מגן דוד אדום פינה אותו מביתו בזכרון יעקב אל בית החולים כשהוא במצב יציב ובהכרה. תחילה דווח כי עבר אירוע מוחי, אך משפחתו הכחישה בהמשך היום את הדיווח לאתרי הברנז'ה.

שילון בן ה-81 הוא אושיית טלוויזיה ומגיש שאת תהילתו קנה בעבר עם התוכנית “בשידור חי עם דן שילון”, שבמסגרתה מפורסמים ואנשים שונים ישבו במעגל והתראיינו. התוכנית, שנחשבה למדורת השבט במשך שנים ארוכות, שודרה בשנים 2000-1991 בערוץ 2 הניסיוני, ולמשך שנה ב-2013 בשידורי רשת תחת השם “המעגל”.

בשנים האחרונות המשיך לפעול אולם בעצימות נמוכה. בינואר 2010 החל להגיש בערוץ 2 תוכנית בוקר עם טלי מורנו, במסגרת שידורי קשת. במרץ 2013 פרסם את ספרו השלישי “כלב שמירה”, רומן מתח אקטואלי על יחסי תקשורת, הון ושלטון. ביולי 2013 שודרה עונה נוספת של תוכנית האירוח “המעגל” בהנחיית שילון במסגרת שידורי “רשת”.

דן שילון. צילום: מנחם עסיס

שילון, אחיו של יגאל שילון שאף הוא עלה לכותרות לאחרונה סביב הנושא הבריאותי, היה נשוי בשנית למירי, אותה הכיר בהיותו נשוי במהלך שליחותו בשנות השבעים ככתב בארצות הברית. שילון ומירי היו נשואים כשלושים שנה והתגוררו בקיסריה ובזכרון יעקב, עד שהתגרשו בדצמבר 2012. לשילון בת ובן מנישואיו הראשונים, ושתי בנות מנישואיו השניים. אחת מהן היא עדי שילון (שלמדה בתיכון באור עקיבא), שהקשר המורכב בינה ובין שילון עמד במרכז חלקה בעונה השישית של סדרת הדוקו-ריאליטי “מחוברים”.

עוד במבזקים

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

דילוג לתוכן