קייטנות הקיץ העירוניות 2021 בחדרה יוצאות לדרך | כל הפרטים

הקייטנות ייערכו לילדי גן ועד כיתות ו' בכל רחבי העיר * המחזור הראשון ייפתח ב-1 ביולי ועד 22/7 * בחלק מהמקומות ייפתח מחזור נוסף עד 5/8 * הרישום ייפתח ביום רביעי, 2/6, בשעה 12:00 דרך פנאי העיר ומתנ"ס אולגה

עיריית חדרה תפעיל השנה בכל רחבי העיר מסגרות של קייטנות קיץ עירוניות. המחזור הראשון של הקייטנות ייפתח בתאריך 1 ביולי ויימשך עד ל-22 ביולי. בחלק מהמקומות ייפתח גם מחזור שני של קייטנות, בין התאריכים 25/7 ועד 5/8. הקייטנות מיועדות לילדים בגילאי גן ועד כיתות ו’.

את הקייטנות יפעילו פנאי העיר חדרה ומתנ”ס גבעת אולגה, והרישום למחזור הראשון ייפתח ביום רביעי, 2/6/21, בשעה 12:00. הרישום למסגרות בחדרה ייעשה דרך אתר האינטרנט של פנאי העיר חדרה, הרישום למסגרות במערב העיר (גבעת אולגה ועין הים) ייעשה דרך אתר האינטרנט של מתנ”ס אולגה. הרישום יסתיים ביום ראשון, 20/6/21, בשעה 12:00.

העלויות של הקייטנות: גני ילדים ובתי ספר עד השעה 13:00 – 300 שקלים. גני ילדים ובתי ספר עד השעה 16:00 – 980 שקלים.

מה התוכנית?

בגני ילדים – תכנית עשירה בדגש על הביטים רגשיים, תכנים לימודיים, פעילויות סנסו מוטוריות תנועתיות, יצירה והבעה בנושא צבעים, אולימפיאדה בגן, מסביב לעולם ופסטיבל בגן. אל הגן יגיעו מדריכים חיצוניים בתחום התאטרון התנועה והדרמה.

במסגרת התוכנית השבועית הצוותים החינוכיים ישלבו גם את תוכנית מעברים – ליצירת רצף חינוכי בין ילדי הגן לכיתה א’, ותוכנית שמש בכיסים לחיזור תחושת החוסן והרווחה הנפשית האישית והעמקת הקשרים החברתיים בחברת הילדים 

בבתי הספר – התוכנית עשירה וענפה  עם דגש על היבטים חינוכיים מקצועיים בתחום  חשבון, אנגלית, שפה ומדעים בשילוב עם הפעלות רגשיות וחברתיות. הנושא המרכזי לכיתות א-ד – “אוצר החברות”, בשכבות ה-ו – “אני ואתה נשנה את העולם”.  אל בתי הספר יגיעו מפעילים חיצוניים בתחומי המוסיקה, תנועה פעילויות מים מרעננות ועוד ועוד. 

הרישום הוא על בסיס מקום פנוי, “בשיטת כל הקודם זוכה” וללא עדיפות לגן מקור ו/או לילדים הרשומים לצהרונים. פתיחת הקייטנה מותנית במספר משתתפים. בכלל הקייטנות אין ארוחות בוקר. לקייטנות עד השעה 16:00 תוגש ארוחת צהרים חמה ומזינה בפיקוח משרד הבריאות.

ראש עיריית חדרה, צביקה גנדלמן: “אנו שמחים להעניק לילדים שלנו את המסגרות החינוכיות והכיפיות הללו גם במהלך חודשי הקיץ. הצוותים שלנו דואגים לתכנים איכותיים שיאפשרו לילדים גם ליהנות וגם לצמצמם עוד קצת את הפערים שנוצרו בתקופת הקורונה. אני מאחל לכולם קיץ מהנה”.

עוד במבזקים

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

דילוג לתוכן