המועמד לראשות העיר אור עקיבא איציק פתיתו מבקש להזים את השמועות נגדו, שלטענתו הופצו בעיר בתקופה האחרונה, לפיו הוא פורש מהמועמדות או חובר למועמד אחר.
“בזמן שחבריי ואני עסוקים בקליטת מאות תושבים מפונים מהצפון והדרום, מסייעים בפתרונות דיור, הצטיידות ואפילו שילוב במערכות העירוניות, יש מי שבוחר לעסוק בפוליטיקה קטנה ובמקום להצטרף ולסייע באתגרים הלאומיים החשובים, מפיץ שמועות כאילו פרשתי או חברתי למועמדים אחרים”, מציין פתיתו.
“בשעה שהתושבים – שהם הלב הפועם של העיר – מתאחדים כמו כל עם ישראל ומראים את הפנים היפות של אור עקיבא, יש מי שמנסה לפלג ולפגוע במרקם המשפחתי והמיוחד של העיר. יתרה מכך, השימוש ברכילות וסכסנות נועד לסמא את עיני הציבור ולהעלים את היכולות המנהיגותיות, היכולת לייצר יש מאין והעשייה הרבה אליה התגייסנו מאז ה-7/10 למען תושבי מדינת ישראל”.
פתיתו, העומד בראשות סיעת “לב” שתתמודד גם לחברות במועצת העיר, הוסיף עוד: “בעזרת ה׳, חבריי ואני יחד עם מתנדבים נוספים מהעיר ומהאיזור ממשיכים את המאמץ לסייע ולקלוט את כל התושבים המפונים שבאו ועוד יבואו, ובמקביל ממשיכים בקו הממלכתי והאחראי שנקטנו בקמפיין הבחירות שלנו. אני קורא לכל המועמדים לנקוט באחריות יתרה – דווקא בעת הזאת, ולנהל מערכת בחירות הוגנת, מכבדת ומאחדת. מאסנו בשיח של לפני 7/10, שיח מפלג ומשסע, ללא לקיחת אחריות”.