למה חשוב לשים לב כאשר בוחרים מאוורר תעשייתי?

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

למה חשוב לשים לב כאשר בוחרים מאוורר תעשייתי?

-

מגדלור-פיד ♋

מאוורר הוא אמצעי הקירור הוותיק ביותר מבין כל אמצעי הקירור, ולו יתרון אחד מובהק על פני אמצעי הקירור האחרים – הוא חסכוני מאוד בצריכת החשמל שלו (להבדיל ממזגן), והוא נגיש לכל כיס עם סקאלת מחירים רחבה מאוד. מי שרוצה לקחת את חיבתו למאוורר צעד אחד קדימה, יוכל לרכוש מאוורר תעשייתי, שמספק עבודת אוורור עוצמתית ומשמעותית בהרבה. אז כעת נשאלת השאלה – כיצד בוחרים מאוור תעשייתי? ולמה חשוב לשים לב? יצאנו לבדוק.

  1. בטיחות – מאוורר תעשייתי הוא בדרך כלל מוצר גדול ומאסיבי, והדבר החשוב ביותר בעת בחירת מאוורר תעשייתי הוא לשים לב שרשת הבטיחות צפופה מספיק כדי למנוע כניסה כלשהי של חפצים או איברים, לא עלינו. בעת בחירת המאוורר, שימו לב שהוא בעל אישור ותו תקן מטעם מכון התקנים הישראלי, על מנת להבטיח את בטיחותכם ואת בטיחות השוהים בקרבת המאוורר.
  2. גודל החלל – בעת בחירת כל אמצעי קירור שהוא, אלמנט חשוב מאוד לשים לב אליו הוא החלל אותו מיועד אותו אמצעי לקרר. אם מדובר בחלל קטן יחסית, כנראה שאין צורך במאוורר תעשייתי וניתן להסתפק במאוורר ביתי. אך אם סלון בתיכם רחב ידיים (ואתם כאמור, לא חובבים גדולים של מזגן, ובצדק, מזגן נותן לעתים תחושה של “חנק” וחוסר אוורור), מאוורר תעשייתי הוא פתרון נפלא עבורכם. ניתן למצוא מאוורר תעשייתי במגוון רחב מאוד של גדלים, פונקציות, ומחירים. בטרם הרכישה, חשבו היטב מה הצרכים שלכם, והתאימו את המאוורר לחלל אליו הוא מיועד.
  3. רעש – מאוורר יכול להיות מוצר רועש, וכאשר מדובר במאוורר תעשייתי, יכול להיות מדובר במוצר רועש מאוד. כיום ניתן למצוא מאווררים תעשייתיים עם רעש מינימלי. בטרם רכישת המאוורר, בדקו אותו ואת מידת הרעש שלו.
  4. פונקציות – ישנו מגוון רחב מאוד של מאווררים תעשייתיים במגוון מחירים ופונקציות משתנות. חשבו מה הן הפונקציות להן אתם זקוקים, ורכשו מאוורר תעשייתי בהתאם. כאמור, פונקציות מרובות הן לא בהכרח הכרחיות, ומאוורר פשוט עם מס’ מצבים אחדים יכול לעשות עבודה מעולה.
  5. מחיר – כאמור, סקאלת המחירים של מאווררים היא רחבה, והיא מתחילה ממאות בודדות ועד לאלפי שקלים. מחיר זול לא בהכרח אומר שהמוצר לא איכותי, ממש כפי שמחיר יקר לא מבטיח שמדובר במוצר מאוד איכותי. ניתן למצוא מאוורר תעשייתי בכמה מאות בודדות ולקבל מוצר מדהים שמספק עבודה מעולה, ממש כפי שאפשר להשקיע ולרכוש מאוורר יקר מאוד ולקבל מוצר בינוני. הכל מתחיל ונגמר במה הצרכים שלכם, ואם תשימו לב למגוון הפרמטרים שציינו ברשימה זו, ותחשבו עם עצמכם מה מתאים לכם ולצרכים שלכם, אולי תגיעו למסקנה שעבור השימוש שלכם תוכלו להסתפק במאוורר תעשייתי “זול”. מה שבטוח הוא, שאנו ממליצים לעשות סקר שוק בטרם הרכישה על מנת להבין את המשתנים ואת המחירים.
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

אולי יעניין אותך

הבעל חטף את הכלב המשותף, וחטף תביעה מאשתו

לדברי עו”ד עינבר לב, המייצגת את האישה, הבעל הרבה לבעוט ולהשליך חפצים לעבר הכלב, והאישה מצאה את עצמה פעמים רבות מגוננת בגופה על הכלב מפני זעמו של בעלה. על כן, לדבריה, ברור הוא שהבעל משתמש בכלב כאמצעי סחטנות נגד האישה, ולו רק בשל כך יש להורות, כי הכלב יושב לאלתר לאישה, ויוותר בחזקתה

לידיעה המלאה

 

דילוג לתוכן