זכרון יעקב: חשוד ששפך על שכנתו ברחוב מרבד הקסמים מים רותחים וגרם לה לכוויות

מהדיונים עלה כי הרקע לאירוע הינו סכסוך בין שכנים, כשבעבר כבר הוצאו צווי הגנה כחלק מהסכסוך | עוד טענה המשטרה כי החשוד שפך מים רותחים על השוטרים ועל הקורבן | עורך דינו של החשוד: הוא הותקף בעצמו על ידי שכניו

תושב זכרון יעקב נעצר לאחרונה בחשד לתקיפה של שכנה וגרימת כוויות.
החשוד, מרדכי ******* (50), נעצר על ידי שוטרי תחנת זכרון יעקב. על פי המשטרה ברחוב מרבד הקסמים שבשכונת נווה שרת במושבה, החזיק החשוד בסכין, תקף את שכנתו וגרם לה לכוויות בכל חלקי גופה. כתוצאה מכך היא נזקקה לטיפול רפואי בבית חולים. כמו כן, הוא חשוד כי תקף שוטר על ידי זה שנתן לו אגרוף וגרם לו לחבלות. בנוסף, הוא חשוד כי תקף את החבר של בתה של שכנתו. כמו כן, נתפסו על ידי המשטרה שני סכינים.

לאחר חקירה ראשונית, הוא נכלא ובהמשך ביקשה המשטרה מבית משפט השלום בחדרה להאריך את מעצרו. היחידה החוקרת יחסה לו עבירות של החזקת סכין, הפרעה לשוטר, תקיפה הגורמת חבלה של ממש ואיומים.

מהדיונים עלה כי הרקע לאירוע הינו סכסוך בין שכנים, כשבעבר כבר הוצאו צווי הגנה כחלק מהסכסוך. עוד טענה המשטרה כי החשוד שפך מים רותחים על השוטרים ועל הקורבן. סנגורו, עו"ד ישי יניב, טען כי מרשו הותקף בעצמו על ידי שכניו וכן טען הסנגור בדיון כי החשוד סובל משבר בצלע וסדק בצלע נוספת.

שכונת נווה שרת בזכרון יעקב | גוגל סטריט ויו

בתום הדיון הראשון, השופטת יפעת אונגר ביטון ציינה כי יש לחקור היטב גם את תלונותיו של החשוד ולא רק את התלונות כנגדו. בנוסף, קבעה השופטת כי יש להביא את התלונות של החשוד כלפי השוטרים, תלונות על הפעלת אלימות קשה כלפיו, למחלקה לחקירות שוטרים. נוכח קביעות אלו ואחרות, מעצרו של החשוד הוארך ב-3 ימים.

בדיון הבא טען נציג המשטרה כי לאירוע הנטען כעת, קדם אירוע תקיפה קודם וכן מסתבר כי בין הצדדים ישנו סכסוך ארוך כשהחשוד נשפט על אירוע דומה בעבר בשנת 2021. בתום הדיון השני, מעצרו של החשוד הוארך על ידי השופט יניב הלר ביממה נוספת.

בדיון השלישי קבע השופט יעקב גולדברג כי מהתיק עולה כי לטענת החשוד כי הותקף על ידי המתלוננת או מי מטעמה אף לה יש אחיזה בחומר הראיות. בתום הדיון, החשוד שוחרר למעצר בית בן 6 ימים ובתנאים מגבילים נוספים.

תושבת אור עקיבא כרזה את שמות החטופים מול ביתו של נתניהו בקיסריה – ועוכבה לחקירה [וידאו]

היא שוחררה בהמשך מהתחנה ללא תנאים וציינה: "בדומה לחבר הכנסת גלעד קריב, עמדנו וכרזנו היום את שמות החטופים מול ביתו של נתניהו, מהר מאוד הגיעה ניידת עם שלושה שוטרים שאסרו עלינו לעמוד בשטח הזה"

קרא עוד »
—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוזר:
מגדלור ניוז אונליין – כל החדשות מכל האזור • חמ"ל – הודעות חירום מידיות • חדרה- חדשות חדרה • אור עקיבא – חדשות אור עקיבא • פרדס חנה-כרכור –חדשות פרדס חנה-כרכור •  בנימינה-גבעת עדה – חדשות בנימינה-גבעת עדה  • זכרון יעקב – חדשות זכרון יעקב •חריש – חדשות חריש • חוף הכרמל – חדשות חוף הכרמל •מנשה – חדשות מנשה • עמק חפר – חדשות עמק חפר
לכל הקבוצות של רשת מגדלור ניוזר – הקליקו
—————————————————-
עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

דילוג לתוכן