צפו: שני תושבים גנבו סיגריות מפיצריה, איימו ושפכו על בעל המקום חומר דליק [רחבי הרשת 🎥 VOD]

צפו: שני תושבים גנבו סיגריות מפיצריה, איימו ושפכו על בעל המקום חומר דליק [רחבי הרשת 🎥 VOD]

-

מגדלור-פיד ♋

אלימות בפיצרייה ברחוב הרב מאיר בנתניה הגיעה השבוע עד לכדי כתב אישום חמור.  ב-7.6 התקבל במשטרת ישראל דיווח על האלימות בפיצריה. מבדיקה ראשונית של שוטרים שהגיעו למקום התברר כי גבר בן 28 מהעיר הגיע למקום, לקח קופסאות סיגריות ועזב. בחלוף כשעה, הגיע שוב לפיצרייה ביחד עם אדם נוסף שעטה על פניו בד לבן ואחז בידו ג’ריקן ובו נוזל דליק.

מחקירת המשטרה עולה כי החשוד לקח מהמקום מספר קופסאות סיגריות ובעל המקום העיר לו שכבר לקח קודם לכן קופסאות. בתגובה, החשוד צעק לאחר: “שפוך ת’דלק שפוך, שרוף את המקום, שפוך עליו שרוף אותו”.

החשוד המשיך ואיים על המתלונן: “אל תשגע אותי…מלחמה…אני אבוא לכל אחד עד הבית היום….”, בעודו אוחז בצווארו של המתלונן ובהמשך שלף סכין ונופף לעבר המתלונן כשהוא צועק לאחר:  “שפוך עליו שפוך”. האדם הנוסף שפך את הנוזל הדליק על המתלונן ועל רצפת המקום והשניים עזבו את המקום.

עוד התברר ממהלך החקירה כי מספר דקות לאחר מכן חזר החשוד למקום כשהוא מנופף בידו בסכין ודורש לדעת היכן הדי.וי.אר של הפיצרייה. כשהתרצה שאינו עובד, עזב את המקום.

החשוד זוהה, אותר ונעצר ביום 19.6.19 ומעצרו הוארך מעת לעת בבימ”ש השלום בפ”ת. ביום ראשון 23.6.19 הוגש נגד החשוד כתב אישום בעבירות של דרישה באיומים של נכס, התנהגות פרועה במקום ציבורי והחזקת סכין. יחד עם כתב האישום הוגשה נגד החשוד גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

57510cookie-checkצפו: שני תושבים גנבו סיגריות מפיצריה, איימו ושפכו על בעל המקום חומר דליק [רחבי הרשת 🎥 VOD]

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותךהצטרפו אלינו

ארכיון כתבות