Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

חוסם פרסומות בנייד שלך מופעל!

גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock

אירוע מציל חיים? נהג אמבולנס מחדרה הסיע שב”חים במסווה של טיפול רפואי – ונעצר [📹]

אירוע מציל חיים? נהג אמבולנס מחדרה הסיע שב”חים במסווה של טיפול רפואי – ונעצר [📹]

לוחמי מג"ב ששהו במחסום, החלו לנהל דין ודברים מול הנהג וביקשו ממנו להזדהות ולפתוח את תא המטען | לבסוף, כשהנהג הבין שאין לו ברירה, התגלו השב"חים | תגובת חברת האמבולנס: "העובד פעל בניגוד להוראות ונהלים של החברה - ופוטר לאלתר"

אירוע מציל חיים? נהג אמבולנס פרטי של חברת “אמבולנס חדרה”, נתפס הלילה בכביש 443 כאשר ניסה להבריח 8 שוהים בלתי חוקיים בתוך ניידת אמבולנס. 

הלילה במסגרת פעילות משותפת של לוחמי מג״ב עוטף ירושלים יחד עם לוחמי המעברים של צה״ל הבחינו הכוחות בעת פעילות במעבר ׳עופר׳ על ציר 443 באמבולנס פרטי מקורו בצפון שמגיע לשטח המעבר במטרה להיכנס לשטחי המדינה עת שנהג האמבולנס ועוזרו לבושים כאנשי רפואה.

צוות הלוחמים שפעל אותה העת במעבר, חשד כי גרסתם של נהג האמבולנס ועוזרו איננה אמת בדבר שהינם בדרך לאירוע מציל חיים וזאת לאחר שבדקו במערכות הבטחוניות כי לא מתרחש באותה העת אירוע מסוג זה.

צפו בתיעוד (מתוך עמוד האינסטגרם של אלמוג בוקר) >>

הודות לנחישותם ומקצועיות של הכוחות, תפסו הלוחמים 8 שוהים בלתי חוקיים שהוסתרו בתוך ניידת האמבולנס.

נהג האמבולנס, אזרח מדינת ישראל המתגורר בירושלים ו-8 השוהים הבלתי חוקיים, תושבי שטחי השומרון, נעצרו והועברו להמשך חקירה באגף החקירות והמודיעין של מג״ב עוטף ירושלים.

פעילות זאת מצטרפת לפעילות הנרחבת של לוחמי משמר הגבול בהובלתו של מפקד החיל למעצר ולמניעת חדירת שוהים בלתי חוקיים לשטחי המדינה מתוך הבנה כי הינם מהווים פוטנציאל משמעותי לפגיעה בבטחון אזרחי המדינה, מתחילת המלחמה במסגרת המבצע אותו מוביל מפקד מג״ב ניצב בריק יצחק נעצרו על ידי לוחמי מג״ב מעל ל6,100 שוהים בלתי חוקיים – מתוכם 687 נתפסו רק בשבוע האחרון.

שר הבריאות אוריאל בוסו התייחס הבוקר (ראשון, 12.5) לאירוע ואמר: “אני רואה בחומרה רבה את האירוע בו השתמשו באמבולנס פרטי להברחת שוהים בלתי חוקיים. רכב הצלה צריך לשמש אך רק למטרה אחת – הצלת חיים. כל שימוש אחר מהווה פגיעה בבריאות הציבור. דרשתי לשלול את רשיון האמבלונס של הנהג ושל חברת האמבולנסים, כמו כן אני קורא לרשויות האכיפה למצות את הדין עם כלל המעורבים על מנת שמקרים חמורים כאלו לא ישנו שוב”.

מאמבולנס חדרה נמסר בתגובה: “לתדהמתה של חב’ אמבולנס חדרה, עובד משירותיה מעל באמון החברה, פעל בניגוד להוראות ונהלים של החברה. העובד עשה שימוש שלא כדין ושלא בידיעת המעסיק באמבולנס אשר נמצא ברשותו לצורך הגעה למשמרת, שלא בשעות העבודה, והסיע שב”חים תוך התחזות לנהג במשמרת בבדיקה שגרתית שערכו חיילים.
מדובר במקרה חמור אותו גילתה החברה מהרשתות החברתיות, תוך שימוש ברכב האמור לשמש להצלה ותוך שהעובד מתחזה כאילו הוא מסיע פצוע. חב’ אמבולנס חדרה גייסה את העובד לשורותיה, לאחר שקיבלה המלצות חמות מ”איחוד הצלה” ולאחר שהעובד הצטייד כנדרש בתעודת יושר. מדובר בעובד שעבד ימים בלבד בחברה, החברה המומה ורואה את מעשי העובד בחומרה רבה ומשתפת פעולה עם כל גופי החקירה, תוך שהעובד פוטר לאלתר ותוך שהחברה תמצה את הדין עם כל המעורבים, על מנת שמקרים חמורים כאלו לא יישנו”.

מאיחוד הצלה נמסר: “ארגון המתנדבים הלאומי – איחוד הצלה רואה בחומרה רבה את המקרה שפורסם הבוקר בו נראה נהג אמבולנס של חברת אמבולנס חדרה מעביר לכאורה שוהים בלתי חוקיים במסווה של הצלת חיים. ברצוננו להבהיר, כי האדם המדובר ביצע את העבירה במסגרת עבודתו בחברת אמבולנס חדרה ללא שום קשר לאיחוד הצלה. לאחר בירור נמצא כי אותו איש רפואה מתנדב גם באיחוד הצלה. עקב כך, הוא הושעה מיידית מכל פעילות בארגון”.

מה אתם חושבים?

עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments
—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוזר:
מגדלור ניוז אונליין – כל החדשות מכל האזור • חמ”ל – הודעות חירום מידיות • חדרה- חדשות חדרה • אור עקיבא – חדשות אור עקיבא • פרדס חנה-כרכור –חדשות פרדס חנה-כרכור •  בנימינה-גבעת עדה – חדשות בנימינה-גבעת עדה  • זכרון יעקב – חדשות זכרון יעקב •חריש – חדשות חריש • חוף הכרמל – חדשות חוף הכרמל •מנשה – חדשות מנשה • עמק חפר – חדשות עמק חפר
לכל הקבוצות של רשת מגדלור ניוזר – הקליקו
—————————————————-

הורים, שימו לב: צעיר במצב קשה עם נזק נוירולוגי ושיתוק ברגליים בשל שימוש בגז קצפות

בוודאי הבחנתם במיכלי המתכת מפוזרות ברחבי הפארקים הציבוריים וחניונים מעת לעת | זוהי תופעה מסוכנת שנחשבת ל”תחביב” בקרב בני נוער ואנשים צעירים – אך מדובר בסכנת חיים | לאחרונה אושפז צעיר במצב קשה כתוצאה מהשימוש בגז קצפות כזה

קרא עוד »

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

דילוג לתוכן