באור עקיבא מתקיים היום (15.5.24) יום ההתרמה השנתי לסניף עמותת אקי”ם אור עקיבא-קיסריה לשנת 2024. אקי”ם היא עמותה הפועלת למען שילובם המלא של אנשים עם מוגבלות שכלית בחברה הישראלית.
עמותת אקי”ם חרטה על דגלה לפעול כדי ליצור חברה ישראלית מכבדת, חמה ומקבלת עבור אנשים עם מוגבלות שכלית ובני משפחותיהם, המאפשרת להם מימוש עצמי תוך הכרה בשונות והבטחת שוויון הזדמנויות.
הסניף המקומי באור עקיבא-קיסריה פועל לאורך כל השנה ומקיים פעילויות מגוונות לחבריו, במטרה לתת להם שילוב מותאם ומלא בחברה תוך תמיכה וליווי.
התרומה לסניף מתבצעת ישירות דרך קישור ייעודי, והכספים משמשים למימון הפעילויות השונות עבור החברים ובני משפחותיהם.
אוה אזולאי, יו”ר הסניף, יחד עם ועד ההורים, המתנדבים וחברי הסניף, הודו לתורמים הרבים על הרתמותם ותרומתם החשובה. במהלך היום יוצא דוכן לטובת הנושא בקניון באור עקיבא.
קישור למעוניינים לתרום