קבלו אותן: בנימינה ואור עקיבא חתמו על חוזה מחזור אלקטרוני עם תאגיד חיצוני

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

קבלו אותן: בנימינה ואור עקיבא חתמו על חוזה מחזור אלקטרוני עם תאגיד חיצוני

-

מגדלור-פיד ♋

מועצה מקומית בנימינה-גבעת עדה ועיריית אור עקיבא חתמו לאחרונה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת “אי – קומיוניטי” לפינוי פסולת אלקטרונית למיחזור וסוללות מהמושבות.

לנקודות איסוף ניתן להביא סוללות, מוצרי חשמל מכל הסוגים (כל מוצר חשמלי נטען או בעל חוט עם תקע) ובכל מצב, מכונות צילום, סורקים, דיסקים, וידאו, ממירים, טלפונים מכל הסוגים כולל סלולרים, מטענים, מחשבים  וכל האביזרים הנלווים למחשב (נייד ונייח), כבלים שונים ועוד.

את הפסולת האלקטרונית ניתן להניח דרך פתחי המחסן. מוצר גדול שאינו עובר בפתח המחסן ניתן להניח בצמוד למחסן המיחזור 7 ימים בשבוע 24 שעות ביממה. בנוסף, בימי פינוי האשפה הקבועים, ניתן להשאיר את הפסולת האלקטרונית בצמוד לפח האשפה. במידה והמוצר לא פונה באותו יום, נא להודיע למוקד 106.

עמדת המחזור החדשה בבנימינה. צילום: דוברות המועצה

“אנו נמצאים כעת בתהליך הסדרת פינות המיחזור ובמסגרת זו הוספנו את שירות פינוי הפסולת האלקטרונית. בקרוב,  יתווספו גם שירותי פינוי פסולת אריזות- הפח הכתום” הסביר מנהל אגף שפ”מ בבנימינה, שלומי גרנוב.

שתי פינות איסוף  פסולת אלקטרונית למיחזור הוצבו בבנימינה ברחוב האסיף ובגבעת עדה ברחוב הראשונים 11 בחניית מתחם המועצה.

שלומי גרנוב: “אנו פועלים במטרה לאפשר פינוי פסולת אלקטורנית בצורה יעילה ונוחה עבור התושבים ולכן הצענו מגוון אפשרויות לפינוי הפסולת. הפסולת האלקטרונית תאסף ע”י התאגיד החברתי “אי-קומיוניטי” ותועבר למיחזור”
במקביל ,בימים אלו מסדירה המועצה את פינות המחזור במושבות. בפינות המחזור יוצבו מצלמות שיפקחו מרחוק על הניקיון במתחמים. בנוסף מעדכנים באגף שפ”מ כי בקרוב יכנסו גם שירותי המחזור של פסולת האריזות- הפח הכתום ביחד עם תאגיד תמיר ובכך למעשה ינתן מענה לכלל הפסולת המוצקה הניתנת למיחזור.

ראש המועצה, איתי ויסברג: “נושא חזות וניקיון המושבות נמצא בימים אלו בראש סדר העדיפות של המועצה. תוספת זו היא עוד נדבך בתשתית השירות המקיימת שאנחנו רוצים לקיים לטובת המושבות”.

ראש עיריית אור עקיבא יעקב אדרי הוסיף: “אני שמח לצרף את העירייה לקבוצת הרשויות המקומיות שמקיימות את הוראות החוק לשמירה טובה יותר על הסביבה בתיום העיריה לטובת התושבים ולמען איכות חייהם”.

58280cookie-checkקבלו אותן: בנימינה ואור עקיבא חתמו על חוזה מחזור אלקטרוני עם תאגיד חיצוני

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

צפו בתיעוד המדהים: משאית הגז התלקחה בתאונה, לוחמי האש הסתערו על האש ומנעו פיצוץ ואסון כבד

מיכלית הגז התלקחה כתוצאה מהתאונה תוך סיכון רב לפיצוץ נפחי רב מימדים. לאירוע הוזנקו כוחות רבים מתחנת חיפה בסיוע כוחות נוספים ממחוז חוף תחת פיקודו של מפקד תחנת חיפה סגן טפסר יצחק סויסה עד להגעתו של מפקד מחוז חוף טפסר חזי לוי, אשר לקח פיקוד על האירוע

לידיעה המלאה

דילוג לתוכן