בעקבות בקשות של הורים – החל משנת הלימודים הבאה יפעלו באור עקיבא צהרונים גם לכיתות ג׳-ד׳.
יו”ר הנהלת המתנ”ס וחבר מועצת העיר איציק נסימי מציין כי בחודשיים האחרונים פגש הורים רבים שביקשו ממנו להרחיב את מפעל הצהרונים לשכבות גיל נוספות – ובעקבות כך, בשנת הלימודים הבאה, תשפ”ה, בכפוף למינימום נרשמים, ייפתחו הצהרונים גם לשכבות הגיל הבוגרות יותר.
![](https://i0.wp.com/www.migdalor-news.co.il/wp-content/uploads/2020/10/צהרון-גן-ילדים-מתנס.jpg?resize=553%2C415&ssl=1)
“הצהרון נבנה במיוחד עבורכם, הוא אינו מסובסד ע״י משרד החינוך, והוא יכלול תכנית פדגוגית מותאמת, חוגי העשרה ועוד”, נמסר מהמתנ”ס. נסימי הודה לדרג המקצועי במתנ״ס על עבודת מטה מקצועית ומהירה- מנהלת המתנ״ס קולט ריימונד ומנהלת הצהרונים והקייטנות, פרי בן חיון.
ההרשמה לצהרונים החלה באתר המתנ”ס המקומי.