מלכת השופטים: הדר מלכה מקיסריה עלתה לשלב הבא בדה ווייס 📷 🎥

מלכת השופטים: הדר מלכה מקיסריה עלתה לשלב הבא בדה ווייס 📷 🎥

-

מגדלור-פיד ♋

האמנית והיוצרת הדר מלכה (28) מקיסריה הצליחה אמש (ראשון) לסובב את כל שופטי תחרות הזמר “דה ווייס” ברשת 13 ועלתה לשלב הבא. היא שרה את “אמי אמי” של אהובה עוזרי וריגשה את השופטים נסרין קדרי, עברי לידר, דורון מדלי, שלומי שבת ויובל דיין. השופטים לא הסתובבו אליה לאורך כל השיר, אך עשו זאת כולם יחדיו בשניה האחרונה – והפתיעו את מלכה, שנשארה המומה. 

מלכה סיפרה לפני האודישן כי “הרבה מאוד עומד על האודישן הזה”, והסבירה: “ההורים שלי מממנים אותי. בתוך העסק של אבא שלי יש תת עסק שמנהל אותי”.  יעקב מלכה, המוכר היטב בקיסריה, המנהל והבעלים של העסק המוכר “יעקב מלכה בע”מ” ובו ציוד אספקה טכנית וחומרי בניין, סיפר כי “עשינו לה אלבום והופעות, בזאפה הרצליה עשינו הפקה. אלה השקעות עצומות”.

הוריה של הדר, יעקב וצביה, מלווים אותה לכל אורך הדרך. “אין ספק שיש הרבה קונפליקטים”, גילתה הדר. צביה הוסיפה כי “אני תמיד אומרת לה ללמוד עוד משהו, לצד המוסיקה. אנחנו מאוד מאמינים בה אבל הזמן רץ. רק המוסיקה בראש שלה, ולנו קשה בתור הורים. לא היתה לנו ברירה – אמרנו לה שעד אוקטובר נעזור לה, אבל אז נפסיק לתמוך בך”. 

רגע לפני שעלתה על הבמה, אמרה הדר: “אם אני לא עוברת את האודישן, זהו, הברז נגמר”. 

מלכה, ששרה מילדות, הוציאה כבר אלבום ביכורים לפני כשלוש שנים ושחררה סינגלים מתוכו לרדיו. היא הספיקה להופיע בזאפה הרצליה, ומגיל צעיר מופיעה על במות בקיסריה, בטקסי זיכרון, ועצמאות והפקות שונות. מגיל צעיר סומנה כאחת ההבטחות של היישוב. 

מלכה התלבטה רבות במי לבחור מבין השופטים, ולבסוף בחרה בעברי לידר. 

 

 

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן