תיק החשדות נגד אלי אבוטבול – נסגר: “אחרי 3.5 שנים של השמצות הצדק יצא לאור”

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

תיק החשדות נגד אלי אבוטבול – נסגר: “אחרי 3.5 שנים של השמצות הצדק יצא לאור”

-

מגדלור-פיד ♋

פרקליטות המדינה הודיעה החודש לראש המועצה המקומית זכרון יעקב לשעבר אלי אבוטבול, כי היא סוגרת את תיק החשדות נגדו.

בשנת 2016 המליצה המשטרה להעמידו לדין בגין איומים על איש עסקים שהתנגד למיזם בנייה שקידמה הרשות המקומית. באפריל 2016, כשבוע לאחר הודעת המשטרה, החליט אבוטבול להתפטר מתפקידו כראש המועצה, קצת אחרי אמצע הקדנציה (נבחר ב-2013) בעקבות האירועים. הוא כיהן כשתיים וחצי קדנציות בתפקיד.

מכבי

בבחירות לראשות מועצת זכרון יעקב שנערכו באוקטובר 2018 זכה אבוטבול בכ-43.5% מהקולות אך הפסיד לראש המועצה שהחליפו ב2016 –  זיו דשא (שקיבל כ-50% מהקולות).

“אחרי 3.5 שנים של ייסורים, הכפשות והשמצות שהסבו לי נזק קשה תדמיתי ואחר ,הצדק יצא לאור”, כתב אבוטבול השבוע בחשבון הפייסבוק שלו. “פרקליט המדינה ניקה אותי לחלוטין מאותה חקירה שבעקבותיה התפטרתי כאשר ניסיתי להגן על אינטרס ציבורי של הזוגות הצעירים.

“לא רק זאת , במכתב זה גם התבשרתי כי תלונת השווא שלגביה כלל לא נחקרתי כאילו הפרתי צו של מבקר המדינה אף היא נסגרה על ידי היועץ המשפטי לממשלה ופרקליט המדינה. צר לי על כל אלו שהלכו שבי אחרי מפיצי השקר והכזב לא המתינו עד שהאמת תצא לאור.

“האמת מתמהמהת היא הרבה יותר איטית מהשקר, היא מתעכבת וגורמת לעינוי דין לעומת השקר אשר באופן מיידי פוגע ומסב נזק קשה. אך יש יופי מיוחד באמת, היא מפיצה אור מיוחד כאשר היא נחשפת והיא מספרת את הסיפור האמיתי וזהו הסיפור שלא היו דברים מעולם מלבד אדם שמסר את כל כולו למען הציבור ובדרך גילה שאנשים רעים חברו יחד למזימה שצלחה לצערי וגרמה לי לפרוש מהחיים הציבוריים .

“אוהב את כולכם ושמח שהצדק יצא לאור ואני מוחל לכל מי שהיה לו יד ורגל בעינוי הזה. אני מוחל למען עצמי ולמען אהוביי”.

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן