גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383
המשטרה עצרה גבר בחשד ששדד חנות תכשיטים בת”א באמצעות אקדח איירספוט. מעצרו הוארך בבית המשפט.
המשטרה פתחה בסוף השבוע בחקירה עם קבלת דיווח על חשד לשוד חנות תכשיטים ברח’ שבזי בת”א, במהלכו גבר נכנס לחנות וכיוון אקדח אל המוכרת תוך כדי שהוא מנפץ בפטיש את הויטרינה וגונב תכשיטים מהמקום. המוכרת נמלטה מהחנות וצעקה לעזרה לעבר עוברי אורח, שהגיעו ועיכבו את החשוד עד להגעת שוטרים למקום.
בתוך כך, שוטרי תחנת לב ת”א עצרו את החשוד- תושב חיפה בשנות ה-40 לחייו ובדיון בבימ”ש השלום בת”א הוארך מעצרו ב-4 ימים נוספים.