קורונה באזור חדרה: מתחם חיסונים החל לפעול במול החוף וילג’, מעל 1,200 מאומתים באזור

מחוז שרון שומרון של כללית פתח אתמול בצהריים מתחם חיסונים חדש במרכז הקניות “מול החוף village” בחדרה. למתחם מגיעים בני ה-60 ומעלה לחיסון במנה שלישית וניתן גם לחסן במקום ילדים בני 12 ועד 16 שעוד לא התחסנו. במוקד החדש שנפתח אתמול התחסנו כ-400 מטופלים.

את התור לחיסון אפשר לתאם באתר או באפליקציה וגם באמצעות מוקד השירות *2700. מתחם החיסונים פעיל בכל יום מהשעה 12.00 ועד 19.00, ביום שישי מהשעה 12.00 ועד 18.00 וביום שבת מהשעה 12.00 ועד 19.00. בכללית ציינו כי בקרוב יפתח מוקד חיסונים נוסף בזכרון יעקב.

ד”ר ארז ליבל, מנהל מחוז שרון שומרון של כללית: “אתמול פתחנו את המתחם וגם את השבוע השני לחיסונים במנה שלישית לבני ה 60 פלוס. קיימת היענות מרשימה לצד בני הנוער שגם הם מגיעים להתחסן. אנו עושים את כל המאמצים הנדרשים על מנת לתת מענה מהיר לכולם ולחסן כמה שיותר מטופלים שלנו בזמן קצר”.

קראו גם >>
מהיום: בדיקות מהירות לקורונה. כמה זה יעלה ואיפה ניתן לעשות בחדרה והסביבה?
בת 83 מחוסנת שסבלה ממחלות רקע – נפטרה במחלקת הקורונה בהלל יפה
התפרצות קורונה חריגה בכלא הצבאי החדש ליד חדרה: 32 מאומתים

צביקה גנדלמן, ראש עיריית חדרה: “אני כבר התחסנתי בחיסון במנה שלישית ואני קורא לכל בני ה 60 ומעלה להתחסן. אני מברך את כללית על הפתיחה של עוד מוקד חיסונים בעיר ומחזק את הצוותים על עבודתם מסביב לשעון שבעה ימים בשבוע. זה הזמן של כלום לגלות אחריות ולהתחסן”.

נכון ל-9/8: מעל 1,200 מאומתי קורונה באזור חדרה

מבדיקת מאומתי הקורונה באזור חדרה עולה, כי נכון ל-9/8/21 בבוקר, ישנם 1,210 חיוביים לנגיף. חדרה ואור עקיבא כתומות עם ציון של 7.5 ברמזור, פרדס חנה-כרכור שלישית (6.8). הפילוח לפי רשות לפניכם בטבלה >>

עוד במבזקים

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

דילוג לתוכן